В автопарку РАЕС оновлення транспорту

07 ноября 2019, 08:29 | Новости

Нові автобуси МАЗТранспортний цех (ТрЦ) Рівненської АЕС поповнився новими автотранспортними засобами, серед яких комфортабельні автобуси марки «МАЗ» для перевезення персоналу електростанції.

Для надання транспортних послуг в ТрЦ РАЕС налічується понад 400 одиниць техніки. Автобусний парк Рівненської АЕС на сьогоднішній день нараховує 76 одиниці, 43 з яких використовується у будні для перевезення персоналу підприємства.

Новозакуплений сміттєвоз МАЗЯк зазначив начальник ТрЦ РАЕС Сергій Таякін, у транспортному цеху вже експлуатуються пасажирські автобуси марки «МАЗ» білоруського виробництва. Нові 100-місні автобуси МАЗ із сучасним дизайном відрізняються якістю та надійністю та відповідають європейським вимогами екологічності. Вони оснащені автономним опаленням, інформаційними табло та системою кондиціонування.

Начальник ТрЦ РАЕС Сергій Таякін«Одним із головним завдань транспортного цеху є безпечне перевезення персоналу на роботу та з роботи. За добу водії автобусів ТрЦ здійснюють перевезення більше 13 тисяч пасажирів, - прокоментував Сергій Таякін. - На початку цього року до ТрЦ РАЕС надійшов легковий автомобіль Toyota, а днями шість комфортабельних пасажирських автобусів та сміттєвоз марки «МАЗ».

Автопарк Рівненської АЕС поповнюється новими транспортними засобами за рахунок коштів НАЕК «Енергоатом» в рамках програми оновлення транспортних засобів Компанії.

Всередині автобусаУ 2008 році до ТрЦ РАЕС надійшло сім автобусів МАЗ. У 2017 році було придбано три автобуси МАЗ, 20-тонний самоскид МАЗ, екскаватор VOLVO та мікроавтобус Volkswagen. У 2018 році в ТрЦ Рівненської АЕС надійшли ще три МАЗи, фронтальний навантажувач-JCB, комбінована дорожня машина МАЗ, яка виконує функції підмітально-прибиральні, піскорозкидача і очищення від снігу доріг та самоскида, комфортабельні мікроавтобуси Mercedes-Benz та Volkswagen, а також автомобіль швидкої медичної допомоги.

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Энергоблок №1 МВт
Энергоблок №2 МВт
Энергоблок №3 МВт
Энергоблок №4 МВт
Суммарная нагрузка МВт
Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий