У турбінному цеху №1 РАЕС визначено переможця конкурсу профмайстерності

18 июля 2019, 16:50 | Новости

На Рівненській АЕС визначено кращого машиніста-обхідника з турбінного устаткування V групи серед молодих працівників турбінного цеху №1 (ТЦ-1) в рамках конкурсу професійної майстерності.

Конкурс в ТЦ-1 проводився вперше через відмінність енергоблоків №№1, 2 РАЕС від решти діючих в Україні енергоблоків-мільйонників. За словами начальника ТЦ-1 Володимира Анур’єва, якщо раніше кращих працівників цеху визначали шляхом опитування, співбесіди, спостереження за роботою, тож конкурс профмайстерності став додатковим стимулом для персоналу, його підготовки, мотивацією до кращих результатів завдяки духу суперництва.

Традиційно кращі працівники визначались у ході двох етапів: перевірки теоретичних знань та практичних навичок. Семеро конкурсантів змагалися у відповідях на тестові питання за напрямками: охорона праці, пожежна безпека, правила і норми в атомній енергетиці, термодинаміка та теплопередача, гідравліка, устаткування та технологічні системи ТЦ-1, організація робіт, якісний обхід. Під час практичної частини атомники здійснювали умовну промивку фільтрів ФС-400. Оцінювали роботу учасників представники цеху, навчально-тренувального центру та Первинної профспілкової організації РАЕС на чолі з т.в.о. заступника головного інженера з експлуатації блоків №№1, 2 Юрієм Долгановим.

За результатами конкурсу перше місце завоював В’ячеслав Іванчіхін, другу сходинку посів Юрій Водько та третє місце здобув Олександр Коц. Переможець працює на Рівненській АЕС менш ніж три роки, проте це не завадило юнаку здобути найбільшу кількість балів в обох частинах конкурсу. «Навчатися за спеціальністю «атомна енергетика» пішов «по стопах» батька, думаю саме він надихнув мене обрати цю професію, - ділиться В’ячеслав Іванчіхін. До конкурсу готувався ретельно: повторював інформацію, вивчену як за час навчання в університеті, так і різну робочу документацію. На професійні змагання йшов задля здобуття нового досвіду та саморозвитку, тож перемога несподівана, але солодка. Ну звичайно прагну і кар’єрного зростання, адже поганий той солдат, який не мріє стати генералом».

Всі призери конкурсу отримають дипломи та грошові винагороди, а володар першого місця також підвищення кваліфікаційної групи до VI та можливість поспілкуватися із колегами Запорізької АЕС під час поїздки до м. Енергодар у жовтні цього року.

Довідково: Щорічні конкурси професійної майстерності проводяться з метою закріплення професійних навичок, теоретичної підготовки працівників, підвищення рівня їхньої кваліфікаційної підготовки, зростання продуктивності праці, розвитку культури безпеки, удосконалення знань та вмінь працівників для забезпечення безпечного виконання робіт і поширення кращого досвіду. Наступний конкурс на РАЕС відбудеться вже завтра за професією електромонтер з обслуговування електроустаткування електростанцій в електричному цеху.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий