Коллективный договор

Колективний договір – це нормативний акт, яким установлюються основні норми, принципи та взаємні зобов’язання Сторін стосовно регулювання виробничих, соціально-економічних і трудових відносин згідно з чинним законодавством України, додаткові трудові та соціально-економічні гарантії на рівні ДП «НАЕК «Енергоатом». Колективний договір укладено з метою:

  • створення умов для підвищення ефективності роботи ДП «НАЕК «Енергоатом» та реалізації на цій основі професійних, трудових і соціально-економічних гарантій працівників;
  • удосконалення колективно-договірного регулювання, розвитку соціального діалогу, реалізації конституційних прав і гарантій працівників і роботодавця;
  • посилення соціального захисту працівників Компанії.

Колективний договір поширюється на всіх працівників ДП «НАЕК «Енергоатом», незалежно від того, чи є вони членами профспілки, на обраних і штатних працівників профспілкових організацій ДП «НАЕК «Енергоатом».

Норми, положення та умови Колективного договору є обов’язковими як для роботодавця, так і для профспілкового комітету ППО і працівників ДП «НАЕК «Енергоатом». За невиконання цього Колективного договору Сторони несуть відповідальність у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Колективний договір

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Энергоблок №1 МВт
Энергоблок №2 МВт
Энергоблок №3 МВт
Энергоблок №4 МВт
Суммарная нагрузка МВт
Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы