Розпочато літнє оздоровлення атомників РАЕС та їхніх сімей

13 июня 2019, 13:51 | Новости

Атомники РАЕС і їхні сім'ї на РОК "Біле озеро"Літній оздоровчий відпочинок рівненських атомників та їхніх сімей стартував на початку червня. Їх відпочинок та оздоровлення є важливою соціальною складовою роботи первинної профспілкової організації (ППО) Рівненської АЕС та запорукою якісної, ефективної роботи та безпечної експлуатації підприємства.

Адміністрація та ППО РАЕС щорічно організовують комфортний та якісний відпочинок персоналу для зміцнення імунітету, соціально-психологічного та емоційного розвантаження, підтримання фізичної форми та збагачення новими враженнями. Голова ППО РАЕС Іван Мельник зазначає: «Однією з основних функцій і завдань профспілки нашогІван Мельнико підприємства є оздоровлення працівників. Адже від цього чинника значною мірою залежить безпечна і надійна робота електростанції. Тож свою активну роботу фахівці профспілки розпочали ще на початку поточного року», – коментує Іван Мельник.

У літній сезон 2019 року оздоровлення, поліпшення самопочуття, яскраві враження та безліч приємних позитивних емоцій від відпочинку атомники і їхні сім’ї мають змогу отримати в українських санаторіях: «Сонячна долина», «Синяк» (Закарпатська обл.), у оздоровницях Трускавця – «Молдова», «Аркада», «Діанна» (Східниця), «Червона калина» (Рівненська обл.). Сімейний відпочинок теж у пріоритеті. Атомники з дітьми оздоровлюватимуться на базах відпочинку «Тернопіль» та «Рута» (Одеська обл.) та у Бердянську – «Золотий берег». Цьогорічна новинка - два пансіонати «Надєжда» й «Івушка», які розташовані у м. Коблево на Миколаївщині (де автобусний трансфер входить у вартість путівки).

Щодо дітлахів, то на поточний рік заплановано 4 заїзди по 70 дітей у ДОТ «Blask Sea Camp» (с. Сергіївка Одеської обл.) та 5 заїздів по 50 дітей у ДОТ «Водограй» (с. Чинадієво Закарпатська обл.). Очільник профспілкової організації РАЕС наголошує, що у цей літній сезон заплановано оздоровити у ДОТ 530 дітей. Дитячі оздоровчі табори пропонують дітям рівненських атомників цілий комплекс санаторно-оздоровчих послуг. З юними відпочивальниками працює кваліфікована команда педагогів, спортивних інструкторів, медперсоналу. Розташовані табори в живописних куточках України на упорядкованих територіях зі спортивними майданчиками, хорошими умовами для проживання. Дітям пропонується здорове збалансоване харчування, пізнавальні екскурсії, розваги, спортивні заходи. Перша зміна у «Blask Sea Camp» триває з 3 до 19 червня, у ДОТ «Водограй» заїзд триває з 4 до 20 червня. Трансфер організовано з м. Вараш до таборів та в зворотньому напрямку.

РозДіти атомників РАЕС на Білому озерімір часткової компенсації вартості за путівки на відпочинок дітей у ДОТ складає 10 відсотків. За оздоровлення працівники електростанції, незалежно від частоти користування путівками, платитимуть 15% від вартості путівки. Другий член сім’ї (чоловік, дружина) працівника Компанії за умови спільного відпочинку – 25%. Право на отримання путівки на оздоровлення, санаторно-курортне лікування та у дитячі оздоровчі табори з частковою компенсацією вартості працівник НАЕК «Енергоатом» (член Атомпрофспілки) має лише один раз на рік як для себе, так і для членів своєї сім’ї. Таке право надається відповідно до спільного рішення No 1995 від 21.01.2019 р. роботодавця та профкому ППО ДП «НАЕК «Енергоатом».

Для покращення якості обслуговування атомників щодо сплати вартості за путівки в касі профкому встановлено банківський платіжний термінал. Варто зазначити, що усіма організаційними клопотами займаються фахівці профспілки. Це – організація трансферу, роз’яснювальна робота з батьками, робота з головами цехових комітетів підприємства, організація медичних довідок про щеплення дітей, значна за обсягом робота з документами й багато інших відповідальних завдань.

«За сприяння і безпосередньої участі профспілки цього року працівники електростанції, учасники спортивних команд РАЕС, мають змогу безкоштовно відвідувати усі спортивні зали підприємства. Приємним бонусом є можливість оздоровлення у дитячому таборі на РОК «Біле озеро» для дітей атомників, які відвідують гуртки та спортивні секції Палацу культури, плавального басейну та Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи РАЕС. Наразі на РОК «Біле озеро» у першому заїзді з 13 до 23 червня оздоровлюються 223 дитини. А самі атомники та пенсіонери, колишні працівники РАЕС, за сприяння профспілки цьогоріч за відпочинок на РОК «Біле озеро» сплачуватимуть лише 15 відсотків повної вартості путівки», – підсумовує голова ППО РАЕС.

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Энергоблок №1 МВт
Энергоблок №2 МВт
Энергоблок №3 МВт
Энергоблок №4 МВт
Суммарная нагрузка МВт
Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий