РАЭС посетили представители компании по производству электродвигателей

20 сентября 2019, 10:06 | Новости

РО відділення енергоблоку №4Ривненскую АЭС посетили представители компаний-производителей электротехнического оборудования «ELIN Motoren GmbH» (Австрия) и «J.B.Plus s.r.o.» (Чехия). Цель их визита заключалась в получении технической информации для разработки проекта нового электродвигателя, как возможного будущего аналога электродвигателя главного циркуляционного насоса (ГЦН) на энергоблоках № 3,4 РАЭС.

По словам начальника цеха по ремонту электротехнического оборудования (ЦРЭУ) энергоремонтного подразделения (ЭРП) РАЭС Ивана Николаева, представители австрийской компании - производителя электротехнического оборудования «ELIN Motoren GmbH» посещают Ривненскую АЭС не впервые. Во время прошлогоднего визита зарубежные специалисты представили свою компанию ровенским атомщикам, как потенциального партнера и оборудование, которое производят. В частности, компания заявила о себе в 2018 году на Южноукраинской АЭС во время Советы специалистов электротехнического оборудования, которая проводится дважды в год в подразделениях НАЭК «Энергоатом».

Нині ж гості вже побували на проммайданчику електростанції для більш детального ознайомлення з обладнанням, що експлуатується на підприємстві, особливостями функціонування, його обслуговуванням та, безпосередньо, задля особистого знайомства з персоналом РАЕС. Потенційні партнери відвідали реакторне відділення енергоблоку №4, який наразі перебуває у планово-попереджувальному ремонті та оглянули розташування електродвигуна ГЦН типу ВАЗ-215/109-6АМО.

«Візит закордонних гостей – це певного роду їх напрацювання на перспективу. Представники компанії «ELIN Motoren GmbH» мають на меті розробити проект електродвигуна нового покоління для того, аби у майбутньому в якості аналога запропонувати його підприємству. Новий двигун, за словами гостей, матиме нову конструкцію європейського зразка. Проте, рішення Компанії щодо заміни на проммайданчику РАЕС електродвигунів ГЦН ще не прийнято. Адже наше обладнання є надійним та експлуатується без порушень. До того ж їх заміна – це значні капіталовкладення. Проте доцільність налагодження таких ділових контактів все ж має місце бути», – зауважив Іван Ніколаєв.

Також фахівець наголосив на поточних завдання ЦРЕУ ЕРП у ході ремонтної кампанії на енергоблоці №4. Зокрема, спеціалістами цеху виконується середній ремонт турбогенератора ТГ-6 з виводом ротора. Спеціалісти дільниці з ремонту турбогенераторів та дизельгенераторів задіяні у роботах щодо усунення дефектів згідно з результатами проведеної дефектації на ТГ-6. Окрім того, паралельно персонал дільниці виконує капітальний ремонт резервного ротора для Хмельницької АЕС на ремонтному майданчику в турбінному відділенні енергоблока №3. Ремонтні роботи на ТГ-6 фахівці планують закінчити до середини жовтня.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий