РАЕС веде тісну співпрацю із провідними технічними вишами України

06 ноября 2019, 16:02 | Новости

Рівненська АЕС підтримує співпрацю із вищими навчальними закладами України. В рамках профорієнтаційної роботи з молоддю спеціалісти управління кадрів РАЕС провели цикл зустрічей учнівської молоді міста з представниками Вінницького національного технічного університету.

Чергові профорієнтаційні зустрічі молоді із представниками одного із провідних вишів країни – Вінницького національного технічного університету відбулися 6 листопада у всіх загальноосвітніх навчальних закладах м. Вараш та професійно-технічному училищі Рівненської АЕС. Учні випускних класів Вараських шкіл, а також третьокурсники та першокурсники ПТУ РАЕС, які навчаються відповідно за спеціальностями «слюсар з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (електромеханіки)» і «слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування» поспілкувалися із представниками факультету електроенергетики, електротехніки та електромеханіки ВНТУ.

Фахівці вишу презентували спеціалізації факультету, розповіли про стипендії, повідомили про можливості отримання гуртожитку та проходження військової підготовки під час навчання, а також про перспективу працевлаштування на енергетичних підприємствах України та світу. Зокрема завдяки партнерству із провідними енергетичними компаніями, у числі яких НАЕК «Енергоатом», університет забезпечує проходження студентами практики на вітчизняних АЕС та подальше їх працевлаштування за тристоронніми договорами. Представники факультету наголосили, що навчання студентів здійснюється на найсучаснішому обладнанні, яке забезпечують провідні іноземні компанії, такі як Siemens, Texas Instruments, Schneider Electric тощо.

Наступні профорієнтаційні зустрічі учнівської молоді м. Вараш із представниками Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Одеського національного політехнічного університету відбудуться 11 листопада.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий