Генеральний директор РАЕС зустрівся із профактивом

08 ноября 2019, 18:58 | Новости

На Рівненській АЕС відбулося чергове засідання профспілкового активу за участю генерального директора підприємства Павла Павлишина.

Зустріч близько 60 представників Первинної профспілкової організації РАЕС відбулася на чолі з профспілковим головою Іваном Мельником. Вони обговорили актуальні виробничі та соціальні питання, які окреслив керівник енергогенеруючого підприємства Павло Павлишин.

Як відзначив Павло Яремович, головне завдання атомників до кінця року залишається незмінним – безпечне виробництво електроенергії. «В українській структурі енергогенерації атомна енергетика забезпечує понад 53% виробництва електроенергії, вартість якої є найдешевшою в Європі. Відповідно до Постанови Кабміну НАЕК «Енергоатом» реалізовує до 90% електроенергії за фіксованим тарифом, який майже вчетверо нижчий за ринковий. Лише 10% продається за ринковою ціною, що не дає галузі повноцінно розвиватися. Зараз розробляється законопроєкт для корегування цих відсотків», - зауважив генеральний директор РАЕС.

Павло Павлишин наголосив, що сьогодні головним завданням профспілкового активу є виховання у персоналу корпоративних цінностей. У той час на Рівненській АЕС створюються якісні умови для виробництва, розвивається соціальна сфера. Цьогоріч ремонтний персонал забезпечено новими інструментами, засобами індивідуального захисту та спецодягом. Реставровано пристанційну площу, до кінця року будуть введені в експлуатацію зупинка на КПП-1, пішохідна та велосипедна доріжки й освітлення. У наступному році планується впровадження біометрії на КПП-1, а також реконструкція дороги Станційної, включаючи її розширення, заміну покриття, встановлення вздовж дороги відбійників та освітлення. Вже закуплено шість нових автобусів у транспортний цех, нове обладнання для фізіотерапевтичних процедур у санаторій-профілакторій. Запрацював реабілітаційно-оздоровчий центр.

На спорткомплексі «Ізотоп» проводиться ремонт бігової доріжки (1000 і 1200 м) і оновлення освітлення стадіону. Наступного року планується ремонт залу важкої атлетики та залу греко-римської боротьби, спортсмени яких постійно демонструють чудові спортивні результати на рівні країни та Європи. До кінця поточного року у Палаці культури РАЕС буде завершено ремонт кафетерію «Театральний», а наступного року на Білому озері буде здійснено реконструкцію їдальні, зокрема будуть встановлені кондиціонери та замінено покрівлю. Павло Павлишин також відзначив, що триває підготовка до розробки проєкту житлового будинку для атомників.

Позитивні зміни очікують на працівників РАЕС й у частині фонду оплати праці. У зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму з грудня поточного року очікується підвищення посадових окладів працівників на 4,7%. Зокрема у грудні та січні за результатами року атомники отримають додаткові грошові виплати, а також премії до Дня енергетика.

Профспілковий лідер РАЕС Іван Мельник розповів, що з 1 січня 2020 року на електростанції буде запроваджено добровільне медичне страхування працівників. На сьогоднішній день узгоджується основна програма страхування у страховій компанії «УНІКА».

На завершення Іван Михайлович запросив усіх членів профспілки до участі у Благодійному забігу до Дня Святого Миколая, що відбудеться 15 грудня на стадіоні РАЕС «Ізотоп».

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий