Працівники РАЕС стали ініціаторами створення першого в місті бігового клубу

14 ноября 2019, 16:55 | Новости

Працівники Рівненської АЕС стали ініціаторами створення першого у м. Вараш бігового клубу «Varash Running Club».

Рівненська АЕС є організатором багатьох спортивних заходів в зоні спостереження електростанції. Лише у поточному році за сприяння керівництва електростанції реалізовані такі масштабні спортивні заходи для бігунів, як крос-триатлон «3 Блок. Перезавантаження», перший благодійний фестиваль спорту у м. Вараш, відкрита першість РАЕС з бігу «Забіг під градирнями» та на черзі – 15 грудня відбудеться вже другий зимовий благодійний забіг до Дня Святого Миколая. Активну участь у цих заходах беруть працівники Рівненської АЕС. Окрім того, рівненські атомники є також постійними учасниками й інших спортивно-масових заходів та проєктів, що популяризують біговий спорт в Україні таких, як «Wizz Air Kyiv City Marathon», «Nova Poshta Kyiv Half Marathon», «Nova Poshta Lviv Half Marathon», «Dmytruk Luchesk Half Marathon».

З метою популяризації здорового способу життя, спортивної мотивації та об’єднання усіх любителів бігу м. Вараш, незалежно від досвіду, віку, соціального статусу, релігійних чи політичних вподобань активісти Рівненської АЕС організували створення першого у місті клубу бігу «Varash Running Club». Як розповідає ініціатор спортклубу, заступник начальника служби інформаційних технологій РАЕС з корпоративних інформаційних систем Сергій Котельник, ідея відкриття такої спільноти зародилась досить давно, адже об’єднання бігунів професіоналів та початківців єдиною командою заохочує до занять спортом, сприяє обміну досвідом та вдосконаленню власної майстерності.

На сьогоднішній день серед учасників бігового клубу організовано близько сотні тренувань. Незмінними учасниками є 14 бігунів, серед яких і працівники різних структурних підрозділів Рівненської АЕС. Активістами вже розробляється логотип спортклубу та яскраві футболки. У планах – офіційна реєстрація клубу. Варто відзначити, за сприяння генерального директора РАЕС Павла Павлишина сьогодні на спорткомплексі «Ізотоп» проводиться ремонт бігової доріжки та оновлення освітлення стадіону.

Тренування «Varash Running Club» проводяться: щодня з понеділка по п’ятницю о 05:30 від готелю «Вараш» стартують ранкові пробіжки містом, в середу о 18:30 та неділю о 09:00 і 18:00 розпочинаються пробіжки на стадіоні «Ізотоп». Так, в рамках тренувань нещодавно було проведено майстер-клас від тренера легкої атлетики УСО РАЕС Марини Журавльової, а також зустріч із членом клубу «Rivne Running Club» та організатором бігового клубу «Бусьонок» Вадимом Матвійчуком (м. Островець, Білорусь), на якій спортсмени обмінювалися досвідом започаткування бігової спільноти та провели спільне бігове тренування. Як підкреслює Сергій Котельник, учасники нового спортклубу мають ще безліч цікавих ідей та думок щодо його подальшого розвитку та запрошує усіх бажаючих до спільних тренувань і забігів.

Теги: спорт

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий