Понад 3 тисячі атомників та їхніх родин оздоровились за півроку

19 июля 2019, 16:06 | Новости

Оздоровлення атомників на РОК "Біле озеро"Оздоровлення рівненських атомників та їхніх сімей є важливою соціальною складовою та одним з пріоритетів роботи первинної профспілкової організації (ППО) Рівненської АЕС. Адже це є безумовною запорукою якісної, ефективної роботи та безпечної експлуатації підприємства. Станом на сьогодні уже підбито підсумки першого півріччя оздоровчої кампанії.

Однією з основних функцій і завдань профспілки Рівненської АЕС є оздоровлення працівників. Адже від цього чинника значною мірою залежить безпечна і надійна робота електростанції. Тож, свою активну роботу фахівці профспілки здійснюють впродовж усього року. Нині оздоровча кампанія досягла своєї кульмінації та підсумовано перші результати діяльності за 6 місяців поточного року.

У 2019 році оздоровлення, поліпшення самопочуття, яскраві враження від відпочинку атомники і їхні сім’ї отримують в українських санаторіях: «Сонячна долина», «Синяк» (Закарпатська обл.), у оздоровницях Трускавця – «Молдова», «Аркада», «Діанна» (Східниця), «Червона калина» (Рівненська обл.). Сімейний відпочинок теж у пріоритеті. Атомники з дітьми активно оздоровлюються на базах відпочинку «Тернопіль» й «Рута» (Одеська обл.) та у Бердянську – «Золотий берег». Цьогорічна новинка - два пансіонати «Надєжда» й «Івушка», які розташовані у м. Коблево на Миколаївщині (де автобусний трансфер входить у вартість путівки).

Тетяна Васильєва«За перше півріччя поточного року у санаторіях, пансіонатах та на базах відпочинку (включно з РОК «Біле озеро») оздоровилося 3328 працівників РАЕС та членів їхніх сімей. З них 1941 – дорослі і 1387 – діти. В оздоровчих таборах «Водограй» і «Black Sea Camp» побувало 254 дитини», – коментує заступник голови первинної профспілкової організації РАЕС Тетяна Васильєва.

Щодо цьогорічного нововведення – пансіонатів «Надєжда» й «Івушка», які розташовані у м. Коблево на Миколаївщині, відгуки у рівненських атомників – позитивні. «Просторі кімнати, з усіма зручностями, міні-кухня, облаштований санвузол, велика доглянута територія навколо – усе це стТериторія пансіонату "Надєжда" (фото з домашнього архіву Інни Король)ворювало комфортні умови відпочинку в пансіонаті «Надєжда». Приємно, що база пропонує у вільне безкоштовне користування шезлонги, парасолі, великий басейн для дорослих, маленький з підігрітою водою для дітей та джакузі. Стосовно харчування, то їжа завжди свіжа, тепла, смачна. На території є бар, ресторан, 3D-кінотеатр, більярд, невеличкий дитячий майданчик. Пляжна зона – одразу через дорогу від бази. Тож відпочинком ми більше, ніж задоволені», – розповідає цьогорічна відпочивальниця Інна Король, економіст управління організації нормування та оплати праці РАЕС.

Наразі оздоровча кампанія на Рівненській АЕС триває. Фахівці первинної профспілкової організації РАЕС повідомляють, що кожен працівник підприємства, член Атомпрофспілки, має право раз на рік скористатися частковою компенсацією вартості за путівку на відпочинок для себе і своєї родини.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий