Підсумовано результати роботи Рівненської АЕС за перше півріччя

14 августа 2020, 17:19 | Новости

14 серпня 2020 року на Рівненській АЕС відбулося виїзне засідання балансової комісії ДП «НАЕК «Енергоатом». Т.в.о. президента Компанії Петро Котін відвідав відокремлений підрозділ «Рівненська АЕС» у супроводі віце-президента Германа Галущенка, головного бухгалтера Наталії Вашетіної, директора з інвестицій та перспективного розвитку Тетяни Амосової, т.в.о. генерального директора ВП «Атомпроєктінжиніринг» Миколи Божка та голови Первинної профспілкової організації Компанії Олексія Лича.

Петро КотінВиїзне засідання балансової комісії було проведено керівництвом Компанії за підсумками роботи Рівненської АЕС у І півріччі 2020 року. Петро Котін та члени балансової комісії Енергоатома, заслухавши доповідь генерального директора РАЕС Павла Павлишина, визнали роботу електростанції задовільною.

Під час звіту Павла ПавлишинаУ рамках перебування керівництва Компанії на майданчику РАЕС проведено нараду з питань реалізації проєктів капітального будівництва, під час якої заступник генерального директора-начальник управління капітального будівництва РАЕС Сергій Куроєдов проаналізував стан інвестпроєктів електростанції. Після цього відбулася зустріч з колективом Рівненської АЕС, де т.в.о. президента Енергоатома ознайомив працівників з підсумками роботи Компанії та окреслив основні завдання, зокрема розвиток атомної генерації шляхом будівництва нових енергоблоків. Розглядається питання будівництва заміщаючих потужностей на майданчику Рівненської АЕС після виведення з експлуатації перших двох енергоблоків.

Петро Котін«Ми підготували Програму щодо будівництва нових енергоблоків, яку подамо на розгляд Уряду. Атомна генерація – це майбутнє України, основа її економіки. Ми здатні забезпечити робочими місцями і будівельників, і виробників обладнання. Вчора разом з Міністром та Прем’єр-міністром ми відвідали АТ «Турбоатом» і оглянули майданчик з великогабаритним обладнанням для блоку №3 ХАЕС, тому є впевненість у реалізації нашого наміру. Нові блоки – це і професійний колектив, здатний експлуатувати високотехнологічне обладнання. Ми розуміємо, що виконувати нашу основну місію – безпечне виробництво електроенергії, має персонал з гідною зарплатою, який відчуває захищеність та престиж професії і ми все робитимемо задля цього», - підсумував П. Котін.

Наталія Вашетіна та Герман ГалущенкоЯк відзначив віце-президент Енергоатома Герман Галущенко, основними шляхами розвитку Компанії та покращення її фінансового стану є збільшення експорту електроенергії, реалізація проєкту «Енергоміст:Україна-ЄС», співпраця із дата-центрами, як стабільними та потужними енергоспоживачами. Поштовхом розвитку та інвестпривабливості Компанії неодмінно є її корпоратизація і вже до кінця поточного року буде визначений механізм для цього.

Огляд технічного центруПід час візиту очільник Енергоатома оглянув територію енергоблоків №№3,4, відвідав будівлю технічного центру автоматизованих дистанційних засобів контролю металу, який планується ввести в експлуатацію до кінця року. У технічному центрі буде зосереджено усе високотехнологічне та унікальне обладнання дистанційних систем контролю металу, запроваджено можливість його технічного обслуговування, дезактивації, а також навчання персоналу. Під час відкриття багатофункціонального спортмайданчикаТакож очільник Компанії відвідав об’єкти інфраструктури електростанції – реабілітаційно-оздоровчий центр, який діє на базі навчально-тренувального центру для функціонального підтримання оперативного персоналу, боксерську залу «Ринг», взяв участь у відкритті багатофункціонального спортивного майданчика стадіону «Ізотоп».

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий