Новости

19 июля 2019, 13:06

Понад 3 тисячі атомників та їхніх родин оздоровились за півроку

Оздоровлення рівненських атомників та їхніх сімей є важливою соціальною складовою та одним з пріоритетів роботи первинної профспілкової організації (ППО) Рівненської АЕС. Адже це є безумовною запорукою якісної, ефективної роботи та безпечної експлуатації підприємства. Станом на сьогодні уже підбито підсумки першого півріччя оздоровчої кампанії.

19 июля 2019, 08:28

На енергоблоці №3 РАЕС впроваджено «постфукусімський» захід

На енергоблоці №3 Рівненської АЕС завершується дослідна експлуатація системи контролю концентрації водню (СККВ) в гермооболонці для запроектних аварій виробництва компанії VUJE a.s. (Словаччина).

18 июля 2019, 13:50

У турбінному цеху №1 РАЕС визначено переможця конкурсу профмайстерності

На Рівненській АЕС визначено кращого машиніста-обхідника з турбінного устаткування V групи серед молодих працівників турбінного цеху №1 (ТЦ-1) в рамках конкурсу професійної майстерності.

18 июля 2019, 13:07

На РАЕС – оновлена спортзала «Ринг»

З метою удосконалення соцінфраструктури електростанції минулого року за ініціативою генерального директора РАЕС Павла Павлишина було розпочато поточний ремонт спортивної зали боксу та кікбоксингу "Ринг" спорткомплексу «Ізотоп» управління соціальних об’єктів (УСО) РАЕС, який нині успішно завершено. Зокрема, уже з кінця серпня розпочнуться заняття в оновленій спортивній залі боксу та кікбоксингу. Тож стати частиною спортивної родини має змогу кожен охочий.

18 июля 2019, 11:28

Восстановлена мощность энергоблока №1 РАЭС

В 13:51 18 июля после устранения замечаний подключен к сети турбогенератор ТГ-2 энергоблока №1 (ВВЭР-440). Мощность энергоблока состоянию на 14:10 составляет 73%. Проводится плановое нагружение энергоблока.

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Энергоблок №1 МВт
Энергоблок №2 МВт
Энергоблок №3 МВт
Энергоблок №4 МВт
Суммарная нагрузка МВт
Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий