Новости

29 минут назад

Вітання з 45-річчям РАЕС

Дорогі друзі, колеги, працівники та ветерани Рівненської АЕС! 25 травня виповнюється 45 років з початку будівництва Рівненської атомної електростанції.

50 минут назад

З днем народження РАЕС!

45 років тому – 25 травня 1973 року – в районі гори Хомецької було вбито першого символічного кілочка на будмайданчику майбутньої атомної електростанції. Так розпочалося будівництво Рівненської АЕС.

Вчера в 16:52

На РАЕС відбулося чергове засідання Ради фахівців з досвіду експлуатації

На Рівненській АЕС відбулася 18-а Рада фахівців з досвіду експлуатації (РФДЕ) АЕС України. Учасниками заходу стали відповідальні за напрямком представники НАЕК «Енергоатом» та її відокремлених підрозділів: Рівненської, Хмельницької, Южно-Української та Запорізької АЕС. Також, активну участь в обговореннях взяли й представники Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки

Вчера в 16:16

16 червня відбудеться веломарафон РАЕС – «100 ВЕЛОwatt»

Веломарафон «100 ВЕЛОwatt» – це відкрита першість РАЕС з велоспорту. Проводиться захід під егідою Рівненської атомної електростанції, Організації молоді первинної профспілкової організації РАЕС, профспілкових комітетів Рівненської АЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом».

23 мая 2018, 16:36

Пожарные РАЭС снова на пьедестале победителей

Спасатели 2-го Государственного пожарно-спасательного отряда (ГПСО-2) по охране Ривненской АЭС стали лучшими, заняв призовые места в третьих Всеукраинских соревнованиях «Сильнейший пожарный-спасатель», которые состоялись в г. Днепр в международном формате «Firefighter Combat Challenge».

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Энергоблок №1 МВт
Энергоблок №2 МВт
Энергоблок №3 МВт
Энергоблок №4 МВт
Суммарная нагрузка МВт
Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы