На Рівненській АЕС триває технічне обслуговування електротехнічного обладнання

09 июля 2020, 12:50 | Новости

На Рівненській АЕС триває технічне обслуговування та відновлювально-попереджувальні роботи електротехнічного обладнання. Роботи виконуються персоналом цеху з ремонту електротехнічного устаткування енергоремонтного підрозділу (ЦРЕУ ЕРП), а саме дільницями з ремонту трансформаторів та з ремонту відкритих розподільчих пристроїв (ВРП).

Сергій СуботенкоСтаном на сьогодні на ВРП-330 кВ проводиться середній ремонт повітряного вимикача В-10, трансформаторів струму та роз'єднувачів, а на енергоблоці №3 виконується ремонт збірок 0,4/6 кВ. Паралельно здійснюється капітальний ремонт струмопроводу 24 кВ Ш-ТГ-5 енергоблоку №3. За словами заступника начальника ЦРЕУ ЕРП з ремонту розподільчих пристроїв Сергія Суботенка, на даному етапі проведені без зауважень пофазні високовольтні випробування, виконуються роботи з ошинування трансформаторів 2ТР, 3ТР, Т-5, які заплановано встановити під напругу до 13 липня.

Трансформатор 7АТНаразі персонал цеху проводить підготовку до відвантаження резервного трансформатора власних потреб енергоблоків №№1, 2 для виконання відновлювального капітального ремонту на спеціалізованому заводі в м. Запоріжжя. Як зазначає заступник начальника ЦРЕУ ЕРП з ремонту електричних машин Олександр Семенчук, також вже підготовлено до ремонту трансформатор 7АТ, що був пошкоджений внаслідок пожежі у квітні минулого року.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий