На РАЕС – оновлена спортзала «Ринг»

18 июля 2019, 16:07 | Новости

З метою удосконалення соцінфраструктури електростанції минулого року за ініціативою генерального директора РАЕС Павла Павлишина було розпочато поточний ремонт спортивної зали боксу та кікбоксингу "Ринг" спорткомплексу «Ізотоп» управління соціальних об’єктів (УСО) РАЕС, який нині успішно завершено. Зокрема, уже з кінця серпня розпочнуться заняття в оновленій спортивній залі боксу та кікбоксингу. Тож стати частиною спортивної родини має змогу кожен охочий.

Об’єкти спорткомплексу РАЕС мають усі умови для тренувань, підтримання фізичної форми та ведення здорового способу життя працівників електростанції та мешканців міста-супутника. Досягнення спортсменів-атомників та активне спортивне дозвілля працівників вимагає постійного оновлення об’єктів спортивної інфраструктури.

Для покращення умов тренувань боксерів й кікбоксерів, секція яких діє на РАЕС з кінця 70-х років, у будівлі боксерської зали спорткомплексу «Ізотоп» (УСО) РАЕС завершено поточні ремонтні роботи.

Як прокоментував директор спорткомплексу «Ізотоп» РАЕС Володимир Чудінов, у будівлі боксерської зали проведено покрівельні роботи, здійснено заміну системи опалення й освітлення, проведено оздоблення та перепланування конструкції рингу, створено роздягальню і санвузол для жінок. Зокрема, в приміщенні створено санвузол для маломобільних груп населення.

«По периметру зали встановлено боксерський спортивний інвентар, зокрема закуплено й додатковий новий: боксерське взуття, рукавиці, м’ячі. На підлозі вистелено нове спортивне покриття підлоги рингу «Татамі» для комфортніших та зручних занять босоніж. Вікна покриті спеціальною сонцезахисною плівкою. У приміщенні встановлено безпровідну локальну інтернет-мережу Wi-Fi, яка буде доступна усім відвідувачам», – відзначив Володимир Чудінов.

Щодо зовнішніх ремонтних робіт – фасад приміщення утеплено та покрито антивандальним покриттям. Оновлено основний, запасний та пожежний виходи, встановлено нові козирки. По периметру території клубу – нові вуличні ліхтарі та огорожа. Уже облаштовано майданчик для стрітболу, встановлено комплекс турніків для занять воркаутом – вуличною гімнастикою, постелено нове асфальтне покриття, облаштовано майданчик з лавками для відпочинку. В процесі виготовлення – нова велопарковка.

«Колективом дільниці з ремонту загальностанційних об’єктів та об’єктів інфраструктури під професійним керівництвом старшого майстра Антоніни Гарбар усі роботи на майданчику виконано якісно та у встановлені терміни», – зазначає Віктор Бірюк, начальник ремонтно-будівельного цеху РАЕС.

Тож уже з кінця серпня кожен охочий матиме змогу спробувати свої сили у боксуванні, заразом оцінивши комфортність та затишність нової спортивної зали боксу та кікбоксингу «Ринг».

Довідково: Будівля спортивної зали боксу та кікбоксингу «Ринг» входить до складу спорткомплексу РАЕС і має різноманітну тренувальну базу для підтримки фізичної форми атомників, їхніх сімей та мешканців міста-супутника підприємства. Наразі у клубі займаються більше 70 відвідувачів різних вікових категорій. Це як група дітей, так і «група здоров’я», до якої входять чоловіки і жінки старші 24 років.

Більше фото на сторінці Informatom

Производственные показатели
за минувшие сутки

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий