Молоді лейтенанти-рятувальнки високо оцінили рівень пожежної безпеки РАЕС

09 августа 2019, 15:50 | Новости

Рятувальникам демонструють тактику гасіння пожеж під час навчально-тренувального зборуНа Рівненській АЕС відбувся навчально-тренувальний збір молодих лейтенантів Служби порятунку Рівненщини, які нещодавно приступили до виконання службових обов’язків після закінчення вищих навчальних закладів системи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Збір молодих рятувальників тривав два дні. Лейтенанти мали змогу ознайомитися не лише з роботою вогнеборців РАЕС, але й побувати на основних об’єктах електростанції.

ПМолоді лейтенанти в НТЦід час ознайомчої екскурсії в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» молоді фахівці ознайомились з історією будівництва, важливими об’єктами та технологічними процесами на найбільшому підприємстві Рівненщини – Рівненській АЕС.

Зокрема рятувальники ознайомилися з процесом моніторингу за станом навколишнього середовища у зоні спостереження електростанції в лабораторії автоматизованої системи контролю радіаційного стану цеху радіаційної безпеки.

Гідроспоруди РАЕС справили незабутнє враження на вогнеборцівУ навчально-тренувальному центрі лейтенантам пояснили принцип роботи реакторної установки, продемонстрували повномасштабні тренажери ПМТ-440 та ПМТ-1000 та пояснили якими знаннями й навичками має володіти персонал РАЕС, аби робота підприємства була максимально безпечною та ефективною.

Також офіцери побували у машинному залі енергоблоків №1, №2, №3, на пристанційному вузлі енергоблоку №3, на відкритому розподільчому пристрої 330/110 кВ, побачили візитівки підприємства – гідроспоруди РАЕС.

Анатолій ПатейчукЗа словами начальника ДПРЗ-2 з охорони РАЕС Анатолія Патейчука, робота пожежно-рятувальних підрозділів є невід’ємною складовою безпечної експлуатації енергоблоків Рівненської АЕС.«Сьогодні ми побачили відмінну підготовку, фізичну витривалість молодих рятувальників нашого регіону. Зокрема молоді офіцери мали змогу переконатися – безпека Рівненської АЕС в надійних руках загартованих професіоналів», – наголосив Анатолій Патейчук.

 

Більше фото на Informatom

Производственные показатели
за минувшие сутки

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий