Коллектив РАЭС поздравил пожарных предприятия с Днем спасателя

19 сентября 2019, 12:40 | Новости

Генеральный директор Ривненской АЭС Павел Павлышин поздравил пожарных РАЭС с Днем спасателя Украины и по случаю профессионального праздника наградил шестерых спасателей службы гражданской защиты 2-го Государственного пожарно-спасательного отряда (ДПРЗ-2) по охране объектов Ривненской АЭС почетными грамотами за весомый вклад в обеспечения пожарной безопасности предприятия.

У своєму вітальному зверненні до рятівників електростанції генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин наголосив на важливій місії вогнеборців – забезпеченні пожежної безпеки найбільшого енергогенеруючого підприємства області. «Я висловлюю подяку кожному з вас за вашу надважливу місію. Нині рятівники мають усі підстави пишатися своєю працею, адже результат їх спільної з атомниками роботи – безпечна робота РАЕС, а відтак необхідні для держави мегавати електроенергії. У світлі нещодавніх подій – ми винесли певні уроки, співпраця вогнеборців із колективом нашого підприємства - налагоджена, адже ми робимо одну справу. Я хочу побажати, аби негативних подій у нас на підприємстві виникало вкрай мало. А для цього необхідно вдосконалюватися: реалізовувати профілактичні заходи, працювати над інформаційною відкритістю, комунікувати. Бажаю вам, щоб будь-які події мали лише навчальний характер», – привітав рятівників підприємства генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин.

За сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків у забезпеченні пожежної безпеки об`єктів  Рівненської АЕС й з нагоди відзначення Дня рятівника Павло Яремович також вручив почесні грамоти шістьом працівникам служби цивільного захисту ДПРЗ-2. Ще одинадцятьох вогнеборців грамотами ГУ ДСНС України в Рівненській області відзначив начальник загону ДПРЗ-2 Анатолій Патейчук. Прикметно, що нині цілком чоловічу професію обирають й представниці прекрасної статі, про що свідчать грамоти за високопрофесійні здобутки чотирьом працівницям служби цивільного захисту ДПРЗ-2.

За словами начальника загону ДПРЗ-2 Анатолія Патейчука та начальника пожежної частини ДПРЧ-23 Олександра Дейнеки щоденні обов’язки вогнеборців під час чергувань вкрай насичені. Окрім охорони стратегічного об’єкту, що передбачає постійно бути на сторожі, вони регулярно проходять навчання на об’єктах РАЕС з метою перевірки готовності до дій за призначенням, а також фізичної витривалості, вдосконалення тактики гасіння та організації взаємодії з персоналом РАЕС. Фахівці наголошують на постійному вдосконаленні професійних навичок шляхом систематичних тренувань, відпрацювань усіх схем пожежогасіння та участі пожежних у всеукраїнських й міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту.

З вітальними словами до особового складу ДПРЗ-2 звернувся також помічник генерального директора-начальник управління з питань аварійної готовності та реагування РАЕС Віталій Поліщук, побажавши колегам міцного здоров’я, бойового духу та професійного зростання.

Довідково: Пожежну безпеку Рівненської АЕС понад 35 років забезпечують 22 та 23 державні пожежно-рятувальні частини ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області з охорони об’єктів, до складу якої входять 142 працівники особового складу. Більша частина рятівників – молодь віком до 35 років. На озброєнні ДПРЗ-2 знаходиться 22 одиниці пожежної та спеціальної техніки. Всі пожежні машини укомплектовані сучасним пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням.

 

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий