Трудоустройство на РАЭС

Для початку процедури працевлаштування кожен з кандидатів повинен надати про себе інформацію - резюме за розробленим зразком, яке може бути подане у електронному або письмовому вигляді.

Для подання інформації у електронному вигляді претендентові необхідно:

  1. Перейти на форму реєстрації резюме.
  2. Заповнити форму без помилок, надавши достовірну інформацію.

Примітка: в електронному варіанті резюме підпис особи не проставляється. Надсилання персональної інформації електронною поштою є свідченням згоди претендента на збереження та обробку його персональних даних.

Для подання інформації у письмовому вигляді претендентові необхідно:

  1. Отримати зразок резюме за адресою: місто Вараш, Рівненська атомна електростанція, будівля МАГАТЕ, відділ кадрів, у робочі дні з 8.00 до 13.00 та з 13.45 до 16.45.
  2. Заповнити його без помилок, надавши достовірну інформацію.
  3. Подати резюме за адресою: місто Вараш, Рівненська атомна електростанція, будівля МАГАТЕ, відділ кадрів, у робочі дні з 8.00 до 13.00 та з 13.45 до 16.45.

Надавши резюме (у електронному або письмовому вигляді) керівництву ВП РАЕС, кожен претендент дає згоду на збереження, обробку та використання своїх персональних даних.

Отримана інформація – резюме (у електронному або письмовому вигляді) заноситься в електронну базу даних «Рекрутінг».

ПриміткаВнесена до бази даних «Рекрутінг» інформація на претендента актуальна до моменту (часу, дати) працевлаштування його на ВП РАЕС, але не більше  1-го року. Якщо протягом року претендент не був працевлаштований, інформація про нього переходить в список очікування. Для продовження дії резюме на наступний період (один рік з дати надання) або в разі значних змін в облікових даних (здобуття додаткової освіти, наукового ступеня, звання, додаткового досвіду роботи, зміни прізвища, контактного номеру телефону, тощо) необхідно зателефонувати інспектору (із звернення громадян) відділу кадрів ВП РАЕС. При неможливості знайти необхідні дані в пропонованих словниках значень звертатися до інспектора (із звернення громадян)
ВК.

Контактні телефони інспектора (із звернення громадян) відділу кадрів ВП РАЕС: 62-6-16 та 62-6-17.

Попередження :

  • відправка декількох резюме на одного кандидата ускладнює обробку його даних ;
  • некоректне заповнення анкетних даних робить їх обробку неможливою.

Після співбесіди з керівником підрозділу, в якому є вакансія, та перевірки документів претендента на відповідність освіти кваліфікаційним вимогам до вакантної посади, претендент запрошується на засідання комісії з професійного відбору. Рішення комісії мають рекомендаційний характер.

Остаточне рішення про працевлаштування приймає генеральний директор ВП РАЕС.

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Энергоблок №1 МВт
Энергоблок №2 МВт
Энергоблок №3 МВт
Энергоблок №4 МВт
Суммарная нагрузка МВт
Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий