Графік проведення громадських слухань

 • 21 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Володимирецької музичної школи (смт. Володимирець, вул Соборна, 18) для представників та громади Довговільської, Жовкинівської, Каноницької, Красносільської, Антонівської, Берестівської сільських рад та Володимирецької селищної ради.
 • 26 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Красновільської сільської ради для громади та представників Красновільської, Великоосницької, Куликовичівської, Гораймівської сільських рад та Колківської селищної ради.
 • 27 лютого 2018 року о 12:00 в приміщенні Прилісненської сільради для представників та громади Прилісненської сільської ради.
 • 27 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Маневицької селищної ради для представників та громади Комарівської, Оконської, Лісівської, Довжицької, Будківської сільських рад та Маневицької селищної ради.
 • 28 лютого 2018 року о 14:00 в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» (м. Вараш, майдан Незалежності, 5) для представників та громади Старорафалівської, Заболоттівської, Любахівської, Лозківської та Половлівської сільських рад.
 • 15 березня 2018 року о 14:00 в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» для представників та громади Великоведмезької, Цмінівської, Старочорторийської, Костюхнівської сільських рад.
 • 22 березня 2018 року о 14:00 в приміщення Рафалівської селищної ради для представників та громади Рафалівської селищної ради, Балаховицької, Великожолудської, Ромейківської, Полицької, Городецької сільських рад.
 • 10 квітня 2018 року о 13 годині в приміщенні Воронківського будинку культури відбудуться громадські слухання за участю фахівців Рівненської АЕС для громади та представників Воронківської, Хіноцької, Великотелковицької сільських рад Володимирецького району Рівненської області.

 • 12 квітня 2018 року о 14 годині в приміщенні Більськовільського будинку культури відбудуться громадські слухання за участю фахівців Рівненської АЕС для громади та представників Більськовільської, Собіщицької, Сопачіської, Озерецької та Мульчицької сільських рад Володимирецького району Рівненської області.

 • 10 травня 2018 року о 16.00 год. в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» м. Вараш.
 • 11 травня 2018 року о 12.00 год. в приміщенні Володимирецького районного будинку культури, смт. Володимирець Рівненської обл.
 • 14 травня 2018 року о 11.30 год. в залі засідань Маневицької районної ради, смт. Маневичі Волинської обл.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий