Водії РАЕС: безпечний рух та вміння діяти в нестандартних ситуаціях

14 августа 2020, 17:05 | Новости

Конкурс профмайстерності в ТрЦНа Рівненській АЕС відбувся конкурс професійної майстерності серед водіїв автотранспортних засобів. Цьогоріч за звання кращого у професійній першості змагалися шість молодих працівників транспортного цеху (ТрЦ) електростанції.

Конкурс професійної майстерності серед молоді Рівненської АЕС організовано за підтримки її адміністрації та профспілкового комітету. Фігурне водінняКращого водія легкових автомобілів електростанції визначали традиційно у чотири етапи. Теоретична частина конкурсу відбулася у вигляді тестування з правил дорожнього руху, будови і технічної експлуатації автомобіля, що включало також знання за курсами з охорони праці і пожежної безпеки. Практична – передбачала технічне обслуговування автомобіля та фігурне водіння. Оцінювала й підсумовувала результати конкурсна комісія у складі представників цеху, навчально-тренувального центру та організації молоді ППО.

Члени конкурсної комісіїУ ході проведення техобслуговування конкурсанти здійснювали заміну передніх гальмівних колодок на автомобілі ВАЗ-21099, використовуючи домкрат та інші необхідні інструменти й пристрої. Журі оцінювали якість виконання роботи, дотримання правил охорони праці, правильність послідовності операцій, їх тривалість та відсутність будь-яких дефектів.

Фігурне водінняПід час фігурного водіння автомобіля водії виконували «змійку» та рух з перестроюванням заднім ходом, заїзд на стоянку, тунельний поворот, заїзд на колію, естакаду, складний розворот, паркування в обмеженому просторі та зупинку передніми колесами на «стоп-лінії». За словами інженера з безпеки руху ТрЦ Олександра Шулипи, для ускладнення завдання учасникам цьогоріч була видозмінена конфігурація фігур. При оцінюванні увага зверталась на час та досконалість виконання фігур, дотримання встановленої швидкості, правил дорожнього руху й охорони праці, зокрема, штрафні бали зараховувались у випадку дотику чи збиття фішок.

Володимир БогатирьовУ підсумку перше місце виборов Владислав Верба, який також найшвидше виконав обидва практичні етапи конкурсних випробувань. Другу сходинку п’єдесталу посів Володимир Богатирьов. Завершив трійку призерів Юрій Васьковець. Усі вони будуть нагородженні грошовими винагородами. Володар першого місця також візьме участь у галузевому конкурсі профмайстерності, який відбудеться у жовтні на майданчику РАЕС.

Владислав ВербаЦьогорічний переможець з-поміж інших учасників працює на Рівненській АЕС найдовше – понад 10 років та має другий клас водіння. Хлопець вже вдруге бере участь у конкурсі професійної майстерності та вдруге завойовує заслужену першість. «Сучасний водій дбає не лише про безпеку пасажирів та вантажу, але й повинен вміти оперативно й ефективно діяти в нестандартних ситуаціях, будь-то виконання складного розвороту, надання першої домедичної допомоги або ж ремонт гальмівної системи чи двигуна, наголошує Владислав Верба. – Цього разу ретельно готуватимусь до галузевого конкурсу, адже маю на меті не лише гідно представити нашу АЕС, але й підвищити власну кваліфікацію».

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий