Атомники сприяють збагаченню інтелектуального потенціалу в галузі

18 сентября 2020, 16:59 | Новости

Ігор Вітковський передає Подяку колективу хімцеху РАЕССтруктурні підрозділи Рівненської АЕС та її працівники відзначені почесними Подяками від Управління освіти міста-супутника Вараш.

Вже за традицією у вересні Рівненська АЕС спільно з управлінням освіти Вараської міської територіальної громади (ТГ) підсумували результати співпраці за підсумками минулого навчального року та обговорили спільні плани на майбутнє щодо профорієнтації учнівської молоді. Цьогоріч до заходу також долучилися освітяни навчальних закладів з усієї Вараської ТГ.

У ході зустрічіУ ході зустрічі заступник генерального директора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський, начальник управління освіти міста Олена Корень, представники Організації молоді Первинної профспілкової організації електростанції та міської ради старшокласників учнівського самоврядування «Ватра» підписали чотирьохсторонній договір про партнерство у сфері просвітницької, профорієнтаційної, соціальної, оздоровчої та культурно-масової роботи. За словами голови «Ватри» Богдана Хлібовича, дана угода є дуже важливою для розвитку учнівського самоврядування і міста в цілому.

Вручення Подяки колективу СІТ РАЕСТакож під час заходу представникам Рівненської АЕС вручено відзнаки від управління освіти та освітніх закладів Вараської міської ТГ. Подяки за плідну співпрацю, партнерську взаємодію, систематичну підтримку юних талантів та дитячих ініціатив, поглиблення знань учнів з питань ядерної енергетики отримали колективи служби інформаційних технологій, хімічного цеху, управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС, а також ВП ГО «Українське ядерне товариство» у Рівненській області.

Голова ВП ГО "УкрЯТ" в Рівненській області Сергій Гуцало, начальник управління освіти Вараша Олена Корень, начальник управління інформації та ЗГ Петро Кратік«Співпраця управління освіти, закладів освіти з Рівненською АЕС є своєрідним містком, який нас об'єднує. Хотілося б, щоб така плідна взаємодія була у всіх сферах життя міста. У нас усіх одна мета: безперебійна робота РАЕС, процвітаюче місто і щасливі діти. Приємно, що до співпраці долучаються й заклади освіти сіл, які віднедавна є частиною Вараської ОТГ – вони чудово вливаються до освітянської родини нашої громади», відзначила Олена Корень.

Ігор ВітковськийУ рамках зустрічі фахівці РАЕС повідомили педагогів про відновлення у новому навчальному році профорієнтаційних проєктів «Ядерна школа» та «IT-школа» для учнівської молоді. «Ми взаємно підтвердили нашу зацікавленість за продовження напрямків співпраці, які були в попередні роки. Це профорієнтаційні лекції, уроки з фізики та математики від атомників у школах, уроки хімії на РАЕС, продовження «IT» та «Ядерної» шкіл, які будуть реалізовуватись, враховуючи усі карантинні вимоги. Безперечно, все залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні», – повідомив Ігор Вітковський.

Василь СтрілецьЯк відзначив інженер управління кадрів електростанції Василь Стрілець, результати аналізу активності випускників попередньої «Ядерної школи РАЕС» показали значне зростання цьогоріч кількості вступників на спеціальності, які пов’язані з атомною галуззю. «Таке поповнення кадрового потенціалу демонструє, що в профорієнтаційному напрямку наш колектив працює з віддачею і ми бачимо позитивний результат нашої роботи. Окрім наших вже традиційних освітніх проєктів будемо працювати над новими і втілювати їх у життя», – підсумував В. Стрілець.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий