Статьи

24 января 2020, 15:51

В пріоритеті діяльності РАЕС безпечна експлуатація енергоблоків

Безпечна експлуатація є безумовним пріоритетом діяльності Рівненської АЕС. На всіх енергоблоках електростанції триває реалізація заходів з модернізації та підвищення рівня безпеки, насамперед, заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), дію якої продовжено до 2023 року включно.

21 декабря 2019, 13:29

Феєрично та яскраво атомники РАЕС відзначили професійне свято

22 грудня – знаменний день для багатотисячного колективу рівненських атомників – День енергетика. Напередодні з нагоди свята в Палаці культури (ПК) Рівненської АЕС відбувся урочистий концерт та відзначення кращих виробничників та ветеранів найпотужнішого енергогенеруючого підприємства регіону.

01 ноября 2019, 16:36

Лабораторія зовнішнього радіаційного контролю РАЕС набуває досвіду в тестувальних вимірюваннях МАГАТ...

Лабораторія зовнішнього радіаційного контролю (ЛЗРК) цеху радіаційного контролю (ЦРБ) Рівненської АЕС взяла участь у всесвітніх тестуваннях вимірювальних лабораторій, які відбулись під егідою Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).

31 октября 2019, 09:20

На майданчику РАЕС триває навчання для впровадження технології Holtec

З середини жовтня на майданчику ремонтно-будівельного цеху енергоремонтного підрозділу Рівненської АЕС триває навчання в рамках впровадження модифікованої технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП) американської корпорації «Holtec International» (США). Для персоналу відокремленого підрозділу «Атомпроектінжиніринг» (ВП АПІ) НАЕК «Енергоатом» проводиться навчання роботі з обладнанням централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП).

Производственные показатели
за минувшие сутки

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий