Статьи

19 октября 2018, 16:50

Успішна соціальна політика – вектор розвитку Рівненської АЕС

Соціальна політика Рівненської АЕС спрямована на зміцнення здоров’я, розкриття й розвиток творчих і спортивних захоплень атомників та їх родин. Саме тому, впродовж року за підтримки керівництва, профспілкових та громадських організацій на РАЕС реалізовується низка різноманітних проектів, спрямованих не лише на підтримку позитивного іміджу електростанції, популяризацію роботи в галузі, а й на всебічний розвиток персоналу та покращення процесів виробництва. Про все це та навіть більше розповів ген...

20 июля 2018, 16:40

Сотрудничество РАЭС и «Атомремонтсервис» - гарант надежной и безопасной работы оборудования

Тесное сотрудничество Ривненской АЭС и ОП «Атомремонтсервис» (АРС) на протяжении многих лет демонстрирует весомые достижения в направлении повышения надежности оборудования электростанции.

13 июля 2018, 16:47

Енергоатом вимагає рівних умов розвитку

За ініціативи Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбулись Комітетські слухання на тему: «Ядерна енергетика України - виклики та перспективи». Захід відбувся 12 липня 2018 року у Верховній Раді.

12 июля 2018, 15:18

ЦХОЯТ - курс к энергонезависимости

В зоне отчуждения Чернобыльской АЭС продолжается масштабное строительство Централизованного хранилища отработавшего ядерного топлива (ЦХОЯТ). Хранилище станет единственно верным путем к энергетической независимости Украины.

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Энергоблок №1 МВт
Энергоблок №2 МВт
Энергоблок №3 МВт
Энергоблок №4 МВт
Суммарная нагрузка МВт
Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы