Статьи

01 ноября 2019, 14:36

Лабораторія зовнішнього радіаційного контролю РАЕС набуває досвіду в тестувальних вимірюваннях МАГАТ...

Лабораторія зовнішнього радіаційного контролю (ЛЗРК) цеху радіаційного контролю (ЦРБ) Рівненської АЕС взяла участь у всесвітніх тестуваннях вимірювальних лабораторій, які відбулись під егідою Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).

31 октября 2019, 07:20

На майданчику РАЕС триває навчання для впровадження технології Holtec

З середини жовтня на майданчику ремонтно-будівельного цеху енергоремонтного підрозділу Рівненської АЕС триває навчання в рамках впровадження модифікованої технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП) американської корпорації «Holtec International» (США). Для персоналу відокремленого підрозділу «Атомпроектінжиніринг» (ВП АПІ) НАЕК «Енергоатом» проводиться навчання роботі з обладнанням централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП).

28 октября 2019, 09:50

Впровадження американської технології Holtec на Рівненській АЕС – у графіку

У рамках реалізації проєкту будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) на сьогоднішній день на трьох АЕС України триває реалізація низки підготовчих робіт із транспортування відпрацьованого палива (ВЯП) до ЦСВЯП, яке споруджується з 2017 року на території зони відчуження Чорнобильської АЕС.

08 октября 2019, 07:55

Атомник дослідив історію міста-супутника Рівненської АЕС: Варашу – 442 роки

Інженер служби аналізу безпеки (САБ) Рівненської АЕС провів дослідження історії міста-супутника електростанції. В ході спілкування атомник розповів про свої виробничі завдання, поділився міркуваннями стосовно дати заснування поселення, на місці якого зведено сучасний Вараш, етимології назви міста та іншими цікавими і маловідомими фактами.

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Энергоблок №1 МВт
Энергоблок №2 МВт
Энергоблок №3 МВт
Энергоблок №4 МВт
Суммарная нагрузка МВт
Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий