Конкурс «Зірки, на сцену» зібрав понад 300 юних талантів Рівненщини

18 ноября 2019, 13:02 | Новости
голова журі ­ Михайло Володько нагороджує гуртківців ПК РАЕС

П’ятий ювілейний багатожанровий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Зірки, на сцену», що відбувся у Палаці культури (ПК) Рівненської АЕС, зібрав цьогоріч понад 300 учасників. Юних талантів Рівненщини, які змагалися у номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Художнє слово», оцінювало компетентне журі.

Захід відбувся за підтримки адміністрації та профспілки Рівненської АЕС, громадської організації «Культурний центр» та батьківського комітету ПК РАЕС.Олександр Пампушик, учень ПТУ РАЕС, учасник цьогорічної "Ядерної школи РАЕС" розкрив свої таланти у номінації "Художнє слово" Конкурсантів оцінювало незалежне компетентне журі до якого увійшли: завідувач відділом нематеріально-культурної спадщини Рівненського обласного центру народної творчості Юлія Гончарова, провідний методист вокально-хорового жанру Рівненського обласного центру народної творчості Ігор Тимофєєв, викладач театрального мистецтва (м. Острог), переможниця Всеукраїнського конкурсу «Золота маска-2019» за головну жіночу роль Зоя Систалюк, член національної спілки хореографів України, керівник зразкової хореографічної студії «Вояж», керівник зразкового аматорського народного колективу «Струмочок» (м. Сарни), безпосередньо голова журі ­ Михайло Володько.

За зразковий аматорський ансамбль танцю ПК РАЕС «Асорті» словами організатора конкурсу, завідувачки сектору культурно-освітньої роботи та організації дозвілля ПК РАЕС Світлани Кох, фестиваль-конкурс проводився за номінаціями: вокальне мистецтво (естрадний та народний вокал), хореографічне мистецтво (народна та сучасна хореографія), художнє слово (проза, поезія, байка), декоративно-ужиткове мистецтво (малюнок, аплікація, вироби з соломи, м’яка іграшка, орігамі). Кращих з кращих обирали у трьох вікових категоріях: від 6 до 9 років, від 10 до 13 років, від 14 до 17 років. Цьогоріч участь у конкурсі взяло понад 300 учасників.

ЯУчасники студії "Скриня" Володимирецького районного будинку культурик відзначив голова журі, Михайло Володько, організація заходу – була на високому рівні. «Професійний підхід до роботи фахівців ПК РАЕС, технічне забезпечення та й сам рівень підготовки учасників конкурсу дозволяють робити висновки, що поки подібних аналогів конкурсу в області немає. Хотілося б відмітити комфортабельність, зручність, сучасність самого Палацу культури, який став достойним майданчиком для проведення культурно-масових заходів», – зауважив Михайло Володько.

Членам журі було непросто визначити кращих, адже конкурсна програма була справді насиченою, а добірка юних талантів вражала своєю професійністю. За коментарем директора Сарненського міського будинку культури «Залізничник», керівника студії вокалу «Спалах», екс-вокалістки відомого в області етно-гурту «Дуліби» Галини Коришко, фестиваль-конкурс «Зірки, на сцену» можна сміло назвати кузнею талантів. «Ми вперше взяли участь у заході, проте позитивні емоції, отримані від нього, дають право стверджувати, що не востаннє. Учасникам наших творчих формувань доводилося себе презентувати на багатьох українських конкурсах та рівень організації цього заходу в певних моментах є вищим. Маю на увазі якість звукорежисури, приміщення зали», – прокоментувала Галина Коришко.

ПереможціВалентина Пінчук у центрів фестивалю було нагороджено дипломами та пам’ятними призами. «Ми намагалися залучити максимальну кількість дітей, не лише з нашого міста-супутника, але й 30 кілометрової зони спостереження РАЕС. Вкрай приємно, що цьогоріч серед переможців в усіх номінаціях відзначено вихованців Палацу культури РАЕС, це свідчить, що керівники гуртків ПК РАЕС вміють розкрити та розвинути здібності дитини. Захід підтвердив свою мету – організація змістовного дозвілля молоді, створення умов для максимальної реалізації творчості учасників. Виступи маленьких артистів довели наскільки талановита молодь нашого регіону», – підсумувала директор ПК РАЕС Валентина Пінчук.

Производственные показатели
за минувшие сутки

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter


Показатели Последние добавленные материалы Анонсы событий