Тема лідерства в атомній енергетиці обговорювалась під час місії ВАО АЕС

5 часов назад | Новости

АЕС БушерУ жовтні заступник генерального директора Рівненської АЕС з персоналу Ігор Вітковський взяв участь у місії підтримки (МП) ВАО АЕС-МЦ, яка відбулась на АЕС Бушер (Іран).

Мета місії – надання практичних рекомендацій щодо поліпшення діяльності іранської АЕС в частині розвитку лідерства у колективі. До складу команди експертів, крім представника РАЕС, увійшло ще троє фахівців з атомної енергетики з різних країн світу – Франції та РФ.

На фото праворуч Ігор Вітковський з французьким експертом - представником компанії EDFМП за темою «Лідерство» проходила у форматі обговорень та презентацій. У своїй доповіді Ігор Вітковський представив кращі напрацювання РАЕС за напрямком розвитку лідерства та культури безпеки на підприємстві, зокрема розповів про систему працевлаштування на підприємстві, вступний курс «Професія – енергетик» та оцінку управлінського потенціалу новоприйнятих працівників, види семінарів-тренінгів та лекцій на тематику лідерства, які проводяться на РАЕС, створення та підготовку груп спеціального кадрового резерву, реалізацію функцій лідерства персоналу при обходах, оглядах обладнання та робочих місць персоналу, проведення спостережень за виконанням робіт, мотивацію персоналу, а також висловив своє бачення ролі лідерства у атомній енергетиці та лідера у досягненні найкращого результату роботи в команді, вимог до сучасних керівників-лідерів.

Ігор Вітковський«На сьогоднішній день тема лідерства є вкрай важливою та актуальною, їй на РАЕС приділяється дедалі більше уваги, адже це сприяє розвитку керівників енергетичної сфери та персоналу, що задіяний у кадровому резерві. Корисну, на мою думку, інформацію презентував французький експерт щодо удосконалення практичної організації документації розвитку у виробничій документації за різними напрямками вимог та проявів лідерства, що у свою чергу є поєднанням практичної та теоретичної бази. Такий досвід вже успішно реалізовано на французьких АЕС», - зазначив Ігор Вітковський.

Результатом роботи команди став звіт, у якому зазначено низку рекомендацій для АЕС Бушер Разом з тим на Рівненській АЕС розглядається питання цікавого досвіду колег з інших атомних електростанцій, що також брали участь у проведенні місії.

по состоянию на
--.--.---- --:--:--

Энергоблок №1 МВт
Энергоблок №2 МВт
Энергоблок №3 МВт
Энергоблок №4 МВт
Суммарная нагрузка МВт
Пром. площадка мкЗв/ч
г. Вараш мкЗв/ч
Температура воздуха °С
Ветер
Скорость ветра м/с
Влажность %
Атмосферное давление мм рт.ст
Тип погоды

Заметили ошибку в тексте?
Выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + EnterПоказатели Последние добавленные материалы Анонсы событий