Родовід Рівненської АЕС: найбільше серед атомників Ковальчуків

03 липня 2020, 10:54 | Новини

Раніше ми публікували добірку найпоширеніших та найунікальніших імен серед працівників Рівненської АЕС. Тож стало цікаво, а які прізвища та по батькові найчастіше зустрічаються серед поліських атомників.

Станом на сьогодні на РАЕС працюють 7822 працівники: 5330 чоловіків та 2492 жінок, які носять в цілому 3051 прізвище. Найбільше серед рівненських атомників Ковальчуків – 66 працівників. Зокрема найчастіше це прізвище зустрічається в енергоремонтному підрозділі – 20. Це не дивно, адже дане прізвище характерне для західного Полісся та Волині. За даними генеалогічного товариства «Рідні», прізвище Ковальчук посідає 8 місце в Україні за поширенням і налічує всього 70410 носіїв. Другим за розповсюдженням прізвищем серед працівників РАЕС є Мельники – 62. Третю сходинку рейтингу розділили одразу два прізвища – Ткач та Пашко, їх на електростанції працює по 45. Серед часто повторюваних також Сніжко (44), Радчук (43), Тарасюк (39), Водько (38), Сергійчук (36), Савчук (35), Кравчук (35), Федіна (34), Скібчик (33), Ткачук (32), Яйченя (31), Хомич (31), Мирончук (30).

За інформацією управління кадрів Рівненської АЕС, прізвищ, які не повторюються всього 1665. До того ж, зовсім немає прізвищ на букву «Ї», тоді як всі решта букв алфавіту, звичайно окрім «И» та «Ь», представлені. Найбільше різних прізвищ – 428 на букву «К», таких працівників 1091. Ознайомитись з картою свого прізвища, його походженням, дізнатися про традиційне житло роду та народний стрій населених пунктів, найближчих до осередку поширення можна на сайті товариства українських родовідників: ridni.org.

Спільних батьківських імен на Рівненській АЕС теж чимало. Серед чоловіків найбільше Володимировичів – 561, Миколайовичів – 495 та Івановичів – 412. Серед жінок найчастіше зустрічаються Миколаївни – 247, Володимирівни – 216, Іванівни – 205. Найбільше по батькові на букву «А» – 44, а ось 170 працівників по батькові ні разу не повторюються. І лише два працівники мають по батькові, яке складається із двох слів: Канан огли та Азіз огли, проте тут друге означає «син» такого батька (син Канана та син Азіза). На підприємстві працює 97 працівників, які мають колег з однаковими прізвищем, ім’ям та по батькові: з них 47 пар тезок і лише одна трійка – Мельники Олександри Петровичі.

Читайте також: Рівненська АЕС в іменах

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій