Рівненські атомники дотримуються вимог нової Антикорупційної програми Енергоатома

14 вересня 2017, 14:29 | Новини

НАЕК «Енергоатом» - перше державне підприємство, яке відповідно до вимог антикорупційного законодавства України затвердило власну Антикорупційну програму із закріпленим комплексом правил, стандартів і процедур, який сприяє виявленню, протидії та запобіганню корупції в діяльності Компанії. Сьогодні в Енергоатомі розроблено і введено в дію нову Антикорупційну програму.

Прийняття у 2015 році Антикорупційної програми стало підтвердженням прагнення атомників до запобігання проявам корупції та забезпечення дотримання ними вимог законодавства з питань протидії корупції. Нині Програма являє собою низку дієвих правил доброчесності, які формують нову корпоративну культуру у відокремлених підрозділах Компанії. В рейтингу «Transparency International Україна» цей документ посів перше місце з числа антикорупційних програм підприємств державної форми власності.

Послідовна реалізація антикорупційної політики Компанії, робота над змінами стереотипів у системі, діалог із працівниками та партнерами, постійна робота над удосконаленням Антикорупційної програми призводить, насамперед, до ліквідації передумов для виникнення будь-яких проявів корупції, а також створення конкурентного та професійного середовища на ринку атомної енергетики.

Після проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Компанії, розроблено і введено в дію нову Антикорупційну програму, яка підготовлена з урахуванням кращих вітчизняних і міжнародних практик у цій сфері. Цією Програмою Компанія, в тому числі і ВП «Рівненська АЕС» у її складі, проголошує, що атомники керуються принципом «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції і вживатимуть усіх передбачених законодавством заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції і пов’язаними з нею діями.

Ознайомитись з текстом нової Антикорупційної програми можна на сайті РАЕС в розділі «Протидія корупції».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>