Рівненські атомники-музиканти демонструють оркестрове мистецтво

14 травня 2019, 13:49 | Новини

Естрадно-духовий оркестр РАЕС «Енергія Полісся»9-12 травня у м. Рівне та в смт Клевань на базі готельно-розважального комплексу «Скольмо» відбувся ІІ Міжнародний фестиваль духової музики «Дзвенить оркестрів мідь», присвячений Дню матері та Дню Європи. Учасником заходу став естрадно-духовий оркестр «Енергія Полісся», який гідно представив Рівненську АЕС та її місто-супутник.

Метою проведення фестивалю, який проходить вже 14 раз поспіль, а в статусі міжнародного – вдруге, є збереження, розвиток, популяризація духової музики та оркестрів, а також заохочення до діалогу між культурами країн. Географія учасників заходу була досить широкою: окрім оркестрів Рівненщини, своє мистецтво демонстрували кращі колективи з Києва, Житомира, Луцька, Тернополя, Новоград-Волинського, колективи з Польщі, Литви, Білорусі. Загалом – 12 духових оркестрів із загальною кількістю учасників понад 600 чоловік дивували слухачів своєю майстерністю.

Програма фестивалю була насиченою, адже проходив він декілька днів. Проведено науково-практичну конференцію «Роль дефіле у сприйнятті духового мистецтва», майстер-класи з роботи над інтонацією і строєм в духовому виконавстві. В рамках урочистостей відбулися марш-парад, дефіле та плац-концерт оркестрів, які дивували глядачів злагодженістю рухів, сучасними та цікавими творами у виконанні духових інструментів. По завершенню концертних програм колективів відбулося виконання Гімну Європи та «О Україно!» зведеним оркестром.

На фото по центру диригент естрадно-духового оркестру «Енергія Полісся» Сергій ШаркоВіртуозним виконанням композицій потішив гостей та учасників фесту естрадно-духовий оркестр РАЕС «Енергія Полісся» під керівництвом диригента Сергія Шарко, який цьогоріч очолив музколектив. Сьогодні до складу оркестру входить 28 музикантів, більшість з яких – працівники та ветерани найбільшого енергогенеруючого підприємства Рівненщини.  

Юрій Хлюстін

Як зазначив голова громадської організації «Естрадно-духовий оркестр «Енергія Полісся», старший інспектор служби охорони навколишнього середовища Рівненської АЕС Юрій Хлюстін, колектив «Енергія Полісся» вже вдруге бере участь у даному фестивалі. «Міжнародний фестиваль духової музики «Дзвенить оркестрів мідь» – це справжнє свято та довгоочікувана подія для шанувальників духової музики. Під час святкового дійства, яке пройшло на високому рівні, панувала надзвичайна атмосфера мистецтва та дружби. Завдяки таким заходам сучасна молодь має можливість ознайомитись з оркестровим мистецтвом, Сергій Шаркопрослухати різну музику, у тому числі й духову, відкрити нові музичні стилі, – прокоментував Юрій Хлюстін. – Дякуємо нашим друзям та спонсорам, організаторам свята та гостям. Особлива подяка за підтримку та сприяння генеральному директору Рівненської АЕС Павлу Павлишину, первинній профспілковій організації електростанції, управлінню соціальними об’єктами, зокрема працівникам Палацу культури. Сьогодні ми маємо прекрасну можливість проводити репетиції на соціальних об’єктах, які перебувають на балансі РАЕС. В наших подальших планах підготовка до участі у міжнародних фестивалях духових оркестрів, які відбудуться наступного року у Львові та смт Клевань».    

Усі колективи-учасники фестивалю нагороджені дипломами, пам’ятними сувенірами та оркестровими пультами для диригентів.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій