Рівненські атомники – активний осередок УкрЯТ

10 серпня 2017, 16:26 | Новини

У травні на Рівненській АЕС свою діяльність розпочав осередок оновленого Українського ядерного товариства – науково-технічної організації, до складу якої увійшли 202 члени – працівники та ветерани РАЕС.

Основною метою УкрЯТ, яке об'єднує основні підприємства та навчальні заклади атомної промисловості України є вирішення актуальних завдань розвитку атомної енергетики. Організація сприяє розвитку ядерної науки і техніки, впровадженню екологічно безпечних технологій.

Головою Рівненського осередку став Дмитрій Галкін, заступник начальника цеху радіаційної безпеки, який має серйозний досвід роботи у Всесвітній асоціації операторів атомних електростанцій.

Як відмітив Дмитрій Галкін, члени УкрЯТ беруть активну участь у різноманітних заходах організації. Зокрема п’ятеро з них разом із ветераном атомної енергетики, почесним членом товариства з 1993 року Володимиром Коровкіним взяли участь у І Конференції УкрЯТ, яка відбулась у травні, де було розглянуто організаційні питання. Президентом УкрЯТ був обраний директор з кадрів та соціальних питань НАЕК «Енергоатом» Григорій Муляр.

У червні двоє членів від Рівненської обласної організації УкрЯТ стали учасниками Міжнародної конференції «Низьковуглецева енергетика: тренди, проблеми та перспективи», у ході якої розглянули актуальні питання розвитку низьковуглецевої генерації в Україні і світі, а також розвитку атомно-промислового комплексу та науково-технічної підтримки атомної енергетики в України.

На сьогоднішній день вже врегульовано питання з оплати членських внесків, яка становить не менше 10 грн. на місяць або 120 грн. на рік. Кошти УкрЯТ спрямовуватимуться на реалізацію статутних завдань, в тому числі наукових, стажувань, організації виставок, семінарів, конференцій, на видавничі цілі, науково-технічну діяльність. Також триває виготовлення оновлених членських квитків.

В рамках співпраці товариства з органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями, підприємствами і установами для досягнення статутної мети УкрЯТ, захисту законних інтересів своїх членів був направлений офіційний лист-звернення на ім’я президента організації Григорія Муляра з проханням звернутися до відповідних органів державної влади щодо питання захисту і збереження спеціалізованої МСЧ-3 міста-супутника РАЕС.

Наразі двоє представників рівненського осередку УкрЯТ готуються до участі у XIII Міжнародній науково-технічній конференції молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики», яка відбудеться 18 - 20 жовтня на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Триває робота зі створення на Рівненській АЕС «Ядерної школи» для учнів професійно-технічного училища і старшокласників шкіл міста-супутника та населених пунктів 30-км зони спостереження РАЕС.

Теги: УкрЯТ

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>