Рятівники з РАЕС взяли участь у міжнародних змаганнях

23 вересня 2019, 14:30 | Новини

Вогнеборці з РАЕС на змаганнях у столиціВогнеборці з охорони об’єктів РАЕС успішно представили підприємство на Міжнародних змаганнях "Найсильніший пожежний-рятувальник. Київ-2019", які походили на столичному Хрещатику. Участь у змаганнях взяла 21 команда з України, Білорусії, Польщі та Литви. Рятівникам з РАЕС вдалося показати достойні результати та привезти почесні нагороди.

П’ятеро вогнеборців 2-го Державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-2) з охорони об’єктів РАЕС стали учасниками Міжнародних змагань "Найсильніший пожежний-рятувальник. Київ-2019", які Вогнеборці з РАЕС на змаганнях у столиціпроходили цими вихідними на столичному Хрещатику. Рятувальникам збірної Рівненщини "Рівне - 112" вдалося посісти третє загальнокомандне місце на міжнародних змаганнях. До складу команди увійшли представники ДПРЗ-2: заступник начальника з оперативного реагування ДПРЧ-22 підполковник служби цивільного захисту Роман Сильчук, начальник спортивного комплексу ДПРЗ-2 старший лейтенант Ігор Поліщук, начальник караулу Андрій Семенович, фахівець відділення цивільного захисту Віталій Стрижеус, старший пожежний ДПРЧ-22 Вадим Петрук.

Участь у змаганнях взяла 21 команда з України, Білорусії, Польщі та Литви. У парних змаганнях Роман Сильчук та Ігор Поліщук впевнено зайняли перше місце, а в командній естафеті – вибороли золото. Загалом трійка лідерів розподілилась наступним чином: І місце - команда з Республіки Білорусь, ІІ місце – київські вогнеборці і бронзу отримали рівненські рятівники.

«У ході змаганьОрганізація заходу, як завжди, була на високому рівні. Вражаючі емоції і пам'ять на все життя. Підготовка до змагань була посиленою на базі ДПРЗ-2 з охорони РАЕС. Участь у цьому заході сприяла внутрішньому піднесенню. Ми відчули, що дійсно сильні і потужні, бо саме з міццю має асоціюватися професія рятівника. Як і всі команди, наша не стоїть на місці, а щодень прогресує», – підсумував Роман Сильчук.

Фахівець наголосив також на постійному вдосконаленні професійних навичок рятівників шляхом систематичних тренувань, відпрацювань усіх схем пожежогасіння та участі пожежних у всеукраїнських й міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій