Працівники РАЕС удостоєні почесних відзнак

18 грудня 2020, 16:54 | Новини

За добросовісне виконання трудових обов’язків, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток і функціонування атомної енергетики України та з нагоди Дня енергетика 37 працівників Рівненської АЕС відзначені Грамотами та Листами подяки.

Павло Павлишин нагороджує ГрамотоюУрочисте нагородження відбулось за участю генерального директора РАЕС Павла Павлишина у присутності представників адміністрації та керівників структурних підрозділів електростанції. Листом подяки Компанії відзначено 15 працівників підприємства, 10 працівників отримали Грамоти НАЕК «Енергоатом» та 12 атомників відзначено Грамотою Рівненської АЕС. Вітаючи нагороджених, Павло Павлишин наголосив, що атомники доклали максимальних зусиль і енергії для виконання основного завдання – безпечно виконали річний план з виробництва електроенергії.

Павло Павлишин«Незважаючи на важкий рік через пандемію Covid-19, вдалося завершити розпочаті будівельні проєкти та провести масштабні ремонтні роботи на енергоблоках №№1,2. Важливою подією для усього колективу є успішне проходження періодичної переоцінки безпеки енергоблоку №1 з відповідним внесенням змін до ліцензії на право здійснення діяльності у понадпроєктий термін. Наразі тривають унікальні та досить складні ремонтні роботи на енергоблоках №№3,4. Спільними зусиллями енергоблоки будуть включені в мережу відповідно до графіку. Приємно, що весь колектив працює як єдиний механізм, не поділяє роботу на «твою» і «мою», а спільно з працівниками підрядних організацій працює в напрямку покращення виробничих процесів, а також ремонту та модернізації обладнання», - підсумував Павло Павлишин.

Більше фото з нагородження можна переглянути на сторінці Рівненської АЕС у Facebook.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій