Рівненська атомниця перемогла у конкурсі «WiN Ukraine Award»

28 листопада 2020, 12:29 | Новини

Номінантки конкурсуРівненська атомниця стала призеркою у номінації «Менторка» конкурсу «WiN Ukraine Award», церемонія нагородження якого проходила 27 листопада у Києві за сприяння українського осередку громадської організації Women in Nuclear (WiN) Global, Шведського радіаційного органу з ядерної безпеки та Посольства США в Україні.

Місією заходу, організованого за підтримки ГО WiN Ukraine, Посольством США в Україні, а також в рамках проведення Другої щорічної конференції “Women in Nuclear Ukraine” за сприяння Шведського регуляторного органу з радіаційної безпеки (SSM) та норвезького агентства з радіаційної безпеки (DSA) є підтримка та розвиток наукового потенціалу жінок-фахівців у сфері використання ядерної енергії.

ЗаГалина Синиця рішенням журі конкурсу «WiN Ukraine Award» начальника відділу розвитку персоналу Рівненської АЕС Галину Синицю обрано призеркою у номінації «Менторка» (нагорода для жінок, які надихають, наставляють, підтримують молоду генерацію та є прикладами успішної жінки в атомній сфері). Фахівчиня за 35 років трудового стажу в колективі рівненських атомників встигла зарекомендувати себе професіоналом своєї справи, виваженим керівником, мудрим наставником. Впродовж своєї кар’єри на підприємстві Галина Синиця поновлювала та вдосконалювала свої знання в частині роботи з персоналом, впливу людського фактора на безпеку АЕС, була нагороджена низкою галузевих професійних нагород. Зокрема, очолюваним Г. Синицею відділом розвитку персоналу (ВРП) свого часу була сформована та успішно функціонує й нині на Рівненській АЕС система відбору за професійно важливими якостями кандидатів на роботу до оперативної служби. Це дає змогу формувати на РАЕС якісний кадровий склад оперативного персоналу, а досвід підтримання актуальності методичної бази тестування та практики відбору оперативного персоналу оцінений й міжнародними колегами.

Також завдяки високопрофесійному підходу до вирішення фахових питань, вперше в НАЕК «Енергоатом» ВРП під очільництвом Галини Синиці було розроблено та започатковано процедуру виявлення управлінського потенціалу працівників електростанції. Кандидатури працівників, які успішно пройшли цю процедуру вносяться у Базу працівників з управлінським потенціалом, що дає змогу формувати якісний кадровий резерв керівників. За ініціативою Г. Синиці вперше були розроблені навчально-методичні матеріали і проведеКолектив ВРП на чолі з Г.Синицею у 2019 році був удостоєний високої нагороди Компанії у номінації «Кращий колектив з популяризації принципів культури безпеки».но та запроваджено навчання з культури безпеки як основи корпоративної культури Рівненської АЕС. Прикметно, що очолюваний Галиною Синицею ВРП у 2019 році був удостоєний високої нагороди Компанії у номінації «Кращий колектив з популяризації принципів культури безпеки».

Галина Синиця відзначає: «Яким би надійним не було обладнання чи досконалими правила – людина вносить свій унікальний вклад в роботу атомної станції і її безпеку. Цей унікальний вплив може бути від блискуче вдалого до трагічно негативного. Але щоб мати надійний персонал потрібно працювати з ним постійно, ретельно, професійно – починаючи з відбору персоналу, його розвитку та закінчуючи гідним виходом працівника на заслужений відпочинок. Тому не подвиги і рекорди, а системна послідовна робота, відповідальність та відданість справі стають запорукою успіху».

Довідково: WiN Ukraine здійснює свою діяльність відповідно до цілей та завдань Women in Nuclear (WiN) Global, всесвітньої некомерційної організації, заснованої у 1992 році, яка об’єднує, підтримує та заохочує в першу чергу жінок-професіоналок, що працюють у ядерній сфері. Членами цієї глобальної мережі є також і чоловіки.

Ініціатива заснування українського осередку всесвітньої мережі - WiN Ukraine - виникла ще у жовтні 2019 року під час проведення першої української конференції «Жінки у ядерній безпеці», що відбулася під егідою Міністерства енергетики України на базі Київського політехнічного інституту та за підтримки Шведського регуляторного органу – SSM.

У червні 2020 року представництво України вже у вигляді повноцінної організації здобуло акредитацію від WiN Global. Українське представництво має на меті набути регіональний статус

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій