Рівненська атомниця – призерка ювілейного конкурсу наукових доповідей Енергоатома

11 червня 2018, 15:02 | Новини

КУчасники конкрусу наукових доповідейореспондент Управління інформації та зв’язків з громадськістю (УІтаЗГ) Рівненської АЕС Тетяна Федорова стала призеркою Х ювілейного конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом», посівши третє місце за соціально-профспілковим напрямком.

Традиційно щороку конкурс наукових доповідей проводиться з метою заохочення ініціативності, розкриття науково-технічного потенціалу, підвищення загального рівня знань молодих працівників Компанії у сфері атомної енергетики, а також обміну досвідом, пошуку нових ідей та шляхів оптимізації виробничого процесу.

У конкурсі взяли участь 16 працівників НАЕК «Енергоатом»: 10 з них – за виробничим напрямком та 6 – за соціально-профспілковим. Усі вони переможці відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу, на якому визначалися найсильніші роботи у відокремлених підрозділах та дирекції Компанії: РАЕС, ЗАЕС, ЮУАЕС, ХАЕС та НТЦ. Серед основних критеріїв оцінювання робіт були актуальність теми, новизна пропозицій та підходів, можливість практичного використання в атомній енергетиці.

Кореспондент УІтаЗГ РАЕС Тетяна Федорова стала призеркою конкурсу наукових доповідей

Цьогоріч Рівненську АЕС представляли відразу три молоді спеціалісти. За виробничим напрямком свої роботи презентували інженер-технолог ХЦ Анатолій Чухрай на тему «Аналіз підходів до технічного переоснащення (реконструкції) водопідготовчої установки хімводоочищення Рівненської АЕС» та оператор РЦ-1 Андрій Красінський із доповіддю «Вдосконалення водно-хімічного режиму першого контуру шляхом дозування цинку в теплоносій». За їх словами, цього разу фортуна усміхнулася іншим, але не зважаючи ні на що, участь у конкурсі – це безцінний досвід, суттєвий поштовх до професійного зростання. Конкурс дає змогу молодому спеціалісту реалізувати свій потенціал, відшліфувати навики.

У свою чергу, кореспондент УІтаЗГ Тетяна Федорова представила наукову роботу «Діяльність корпоративних ЗМІ як складова розвитку культури безпеки РАЕС». Як розповіла поліська атомниця, побувавши на одній із міжнародних конференцій з культури безпеки, виник інтерес до теми культури безпеки. «Кожен працівник атомної електростанції чи Компанії в цілому усвідомлює поняття «культура безпеки» і, безумовно, дотримується її встановлених норм та правил у своїй повсякденній роботі. Цікаво було дізнатися, чи впливають корпоративні ЗМІ на розвиток культури безпеки на Рівненській АЕС, чи допомагають персоналу підприємства підвищувати його рівень культури безпеки. Для того, аби знайти відповідь на поставлене запитання та розкрити дану тему вирішила провести аналіз роботи редакції телебачення та радіомовлення УІтаЗГ. У підсумку здійсненого аналізу виявила, що систематичне розповсюдження інформації про діяльність РАЕС її корпоративними ЗМІ сприяє підвищенню рівня культури безпеки персоналу енергогенеруючого підприємства та формуванню об’єктивної  громадської  думки населення зони спостереження».  

Цьогоріч у конкурсі Рівненську АЕС представляли відразу три молоді спеціалістиВ результаті написання роботи були зроблені наступні висновки: корпоративні медіа – це комунікативні канали, за допомогою яких формуються і розвиваються принципи культури безпеки на підприємстві та є потужним інструментом мотивації працівників. Окрім того, в науковій доповіді обґрунтовано, що інформаційний супровід діяльності будь-якого  сучасного підприємства є важливою складовою його зовнішньополітичної стратегії.

Щороку молоді спеціалісти Рівненської АЕС беруть участь у конкурсах наукових доповідей, займають переможні та призові місця, тим самим підтверджуючи ініціативність, високий рівень підготовки та незмінне звання кращих доповідачів.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій