Рівненська АЕС відзначає незалежність України

23 серпня 2019, 11:29 | Новини

Рівненські атомники завжди відзначалися особливим патріотизмом та великою шаною національної культури. Окрім низки урочистостей, святкових привітань, працівниками підприємства, нацгвардійцями, які щоденно охороняють електростанцію, влаштовано й патріотичний флешмоб.

 

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, з нагоди Дня Державного Прапора та 28-річниці з Дня Незалежності України біля інформаційного центру «Полісся» Рівненської АЕС відбувся флешмоб нацгвардійців військової частини № 3045 з охорони й оборони РАЕС.

У флешмобі - масовому заході під символічною назвою «Захисники вітають Країну», брали участь діти, дорослі, працівники електростанції та жителі міста-супутника РАЕС. Не оминули своєю увагою захід активні учасники Волонтерського  Руху Рівненської АЕС, заступник голови ППО ВП РАЕС Тетяна Васильєва та голова міської спілки ветеранів Афганістану Петро Ширко.

 

Серед учасників дійства були люди у вишитих українських сорочках, які назвали свій устрій своєрідною вишитою бронею і захистом. Саме цим почином намагалися присутні підняти бойовий дух, показати і візуалізувати образ українського захисника. Для більшості це – символ боротьби і гордості. Адже кожен, хто одягнув вишиванку, вірить, що вона додає їм сили і оберігає від усього злого.

Вшанування історії українського державотворення, державної символіки незалежної України - важливе для об’єднання українців. Синьо-жовтий прапор держави та прапор Національної гвардії України майоріли в центрі міста біля інформаційного центру на знак великої відданості українській культурі.

Святкування Дня Незалежності України та Дня Державного Прапору нашої держави нацгвардійці військової частини №3045 провели у новому форматі. Після церемонії символічного флешмобу гучно пролунало привітання від захисників «З Днем народження, тебе, Україно!».

Зокрема, в День Державного Прапора, на усіх спорудах Рівненської АЕС замайорів національний стяг – символ нескореності нашого народу. Рівненські атомники прийшли на роботу в урочистих вишиванках, символічному жовто-блакитному одязі або ж з національною символікою на ньому. У місті супутнику культмасовими працівниками Палацу культури РАЕС проводиться низка урочистих заходів: боді-арт, флешмоб, концерт, виступ духовиків, запальна дискотека.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій