Ресертифікаційний аудит продемонстрував результати якісної інтегрованої системи управління на РАЕС

22 листопада 2017, 16:08 | Новини

На майданчику Рівненської АЕС успішно проведено перший технічний нагляд та ресертифікаційний аудит інтегрованої системи управління на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 (управління якістю), ISO 14001:2015 (екологічний менеджмент) та OHSAS 18001:2007 (управління охороною здоров’я та безпекою праці).

Цьогорічний ресертифікаційний аудит на РАЕС відбувся у 19 структурних підрозділах за різними напрямками діяльності, у тому числі: розуміння потреб і очікувань зацікавлених сторін, оцінка ризиків, логіка прийняття управлінських рішень, цілі та планування їх досягнень, використання корпоративного порталу знань, комунікації, екологічні аспекти, система управління охороною праці тощо. Перевірка проводилася представниками органу сертифікації ТОВ «Інтернешнл Менеджмент Сервіс» методами аналізування виробничої документації, спостереження та інтерв’ювання персоналу.

За результатами заходу група аудиторів відзначила ряд позитивних практик в діяльності електростанції. Провідний аудитор Костянтин Доценко підкреслив успішне впровадження та розвиток автоматичних систем управління документацією; вдосконалення процесів управління ризиками на рівні структурних підрозділів та управління персоналом, зокрема, використання соціометрії, самооцінки та анкетування; ефективний рекрутинг та систему профпідготовки нових кадрів; систематичну підготовку персоналу з питань екологічного менеджменту; стимулювання лідерства на усіх рівнях. Також були зазначені і окремі напрями, які потребують доопрацювання.

Остаточні підсумки здійсненого аудиту будуть озвучені 29 листопада на заключній нараді за участю керівництва Компанії. Як запевнив генеральний директор РАЕС Павло Павлишин, усі надані рекомендації будуть враховані та стануть основою для подальшого підвищення ефективності системи управління на підприємстві.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>