РАЕС обирає лише кращий світовий досвід

12 квітня 2017, 13:17 | Новини

На майданчику РАЕС відбулася робоча зустріч із потенційними партнерами з Чеської Республіки щодо питань ремонту ротора резервного електродвигуна енергоблоку №3 (ВВЕР-1000).

Зустріч спеціалістів Рівненської АЕС з європейськими фахівцями АТ «ЕКСМОНТ-Енерго а.с.» (Чеська Республіка) пройшла з метою обговорення шляхів ймовірної майбутньої співпраці у питанні ремонту ротора електродвигуна типу ВАЗ215/109-6АМ05. Ремонт резервного електродвигуна РАЕС проводиться для виправлення дефектів обладнання.

Чеську компанію на зустрічі представляли генеральний директор Ярослав Тепли та директор з маркетингу Йозеф Білек. Як зазначив гендиректор ЕКСМОНТ-Енерго, компанія функціонує на світовому ринку понад 25 років, надаючи повний комплекс послуг у сфері електричних обертових машин та гідротурбін. Атомна енергетика, як лідируюча галузь промисловості, є одним з ключових напрямків роботи компанії – одного з провідних світових постачальників електродвигунів великої потужності. «Наші фахівці мають значний досвід з ремонту електротехнічного обладнання - електродвигунів та генераторів. Ми проводили капітальні ремонти роторів електродвигунів головних циркуляційних насосів на болгарській АЕС Козлодуй та чеській АЕС Темелін. Тож з впевненістю гарантуємо максимальну професійність і точність наших робіт», - наголосив Ярослав Тепли.

За словами начальника цеху з ремонту електротехнічного устаткування енергоремонтного підрозділу РАЕС Івана Ніколаєва, для ремонту електротехнічного обладнання необхідне оптимальне інноваційне рішення, яке може запропонувати ЕКСМОНТ-Енерго. «Дана чеська компанія підписала Меморандум про співпрацю з НАЕК «Енергоатом», - підкреслює І. Ніколаєв, - Сьогодні з колегами ми обговорили технічні питання ремонту електродвигуна, розглянули досвід наших гостей у цьому напрямку та запросили до участі у тендерних процедурах для можливості подальшої співпраці, адже РАЕС у партнерстві слідує принципам прозорості та відкритості».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій