• Новини
  • 10 квітня 2017, 15:20

РАЕС успішно пройшла перевірку держінспекції з ядерної та радіаційної безпеки

У березні 2017 року на Рівненській АЕС відбулася планова інспекційна перевірка Північно-Західною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки. Успішне її проходження доводить, що РАЕС дотримується вимог ядерного законодавства.

Перевірка регіональною інспекцією з ядерної та радіаційної безпеки проходила на РАЕС відповідно до Плану комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2017 рік, затвердженого наказом №1909 Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Плановий захід відбувся з метою перевірки дотримання вимог діючого законодавства у сфері використання ядерної енергії, безпеки при провадженні діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання, встановлених діючими нормами, правилами та стандартами з ядерної та радіаційної безпеки та умовами ліцензій.

За результатами інспекційної перевірки встановлено, що Рівненська АЕС, як ліцензіат, який використовує закриті джерела іонізуючого випромінювання та пристрої, що генерують іонізуюче випромінювання, забезпечує дотримання вимог ядерного законодавства, норм та правил з радіаційної безпеки та особливих умов ліцензій на право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання.

У роботі енергоблоки
Вироблено електроенергії
доба млн кВт*год
місяць млн кВт*год
рік млрд кВт*год
весь час експлуатації млрд кВт*год
ЗА ДОБУ ВІДВЕРНЕНИЙ ВИКИД СО₂, еквівалентний спаленню
нафти тис. тонн
або
вугілля тис. тонн
або
газу тис. тонн
ЗА весь час експлуатації ЗАПОБІГЛИ ВИКИДУ СО₂
млн тонн
Метеорологічний стан
температура C
швидкість вітру м/с
вологість %
Радіаційний стан
Проммайданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г