РАЕС рішуче налаштована відстоювати свої майнові інтереси

З метою недопущення вчинення протиправних дій та нанесення збитків державі в особі ВП РАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» Рівненська АЕС звернулась до представників УМВС України в Рівненській області з проханням надати належну правову оцінку діям ліквідатора ЗАТ УБ РАЕС.

У рамках будівництва енергоблоку №4 Рівненською АЕС протягом 1998-1999 років було замовлено ЗАТ УБ РАЕС та здійснено фінансування будівництва об’єкту «АЗС. Розширення. Склад нафтопродуктів», який в результаті інвентаризації 2008 року після об’єднання основних засобів отримав назву «Склад ПММ буд. бази». У рамках захисту майнових інтересів ВП РАЕС у квітні-травні поточного року проведено внутрішнє службове розслідування щодо підтвердження права власності на цей об’єкт. Також з боку ВП РАЕС неодноразово здійснювалися заходи та спроби довести законність володіння цими об’єктами.

На даний час у зв’язку із процедурою ліквідації ЗАТ УБ РАЕС спостерігалися неодноразові спроби з боку ліквідатора ЗАТ УБ РАЕС заволодіти майном ВП РАЕС, а саме об’єктами нерухомого майна – чотирма горизонтальними резервуарами загальною вагою 78 т та об’ємом 100 м3кожний, які є складовими інвентарного № 8007 «Склад ПММ з АЗС».

На сьогоднішній день об’єкт «Склад ПММ з АЗС» обліковується на балансі транспортного цеху ВП РАЕС, де резервуари використовуються за своїм призначенням. У разі передачі резервуарів у власність ЗАТ УБ РАЕС ліквідатори планують їх порізку на металобрухт.

З метою недопущення вчинення протиправних дій з боку посадових осіб ЗАТ УБ РАЕС та нанесення збитків державі в особі ВП РАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» Рівненська АЕС звернулась до представників УМВС України в Рівненській області з проханням надати належну правову оцінку діям ліквідатора ЗАТ УБ РАЕС, в результаті чого розпочато досудове розслідування кримінального провадження, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України.

Виробничі показники
за минулу добу

Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
Електрична потужність (середньодобова), МВт

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій