РАЕС рішуче налаштована відстоювати свої майнові інтереси

З метою недопущення вчинення протиправних дій та нанесення збитків державі в особі ВП РАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» Рівненська АЕС звернулась до представників УМВС України в Рівненській області з проханням надати належну правову оцінку діям ліквідатора ЗАТ УБ РАЕС.

У рамках будівництва енергоблоку №4 Рівненською АЕС протягом 1998-1999 років було замовлено ЗАТ УБ РАЕС та здійснено фінансування будівництва об’єкту «АЗС. Розширення. Склад нафтопродуктів», який в результаті інвентаризації 2008 року після об’єднання основних засобів отримав назву «Склад ПММ буд. бази». У рамках захисту майнових інтересів ВП РАЕС у квітні-травні поточного року проведено внутрішнє службове розслідування щодо підтвердження права власності на цей об’єкт. Також з боку ВП РАЕС неодноразово здійснювалися заходи та спроби довести законність володіння цими об’єктами.

На даний час у зв’язку із процедурою ліквідації ЗАТ УБ РАЕС спостерігалися неодноразові спроби з боку ліквідатора ЗАТ УБ РАЕС заволодіти майном ВП РАЕС, а саме об’єктами нерухомого майна – чотирма горизонтальними резервуарами загальною вагою 78 т та об’ємом 100 м3кожний, які є складовими інвентарного № 8007 «Склад ПММ з АЗС».

На сьогоднішній день об’єкт «Склад ПММ з АЗС» обліковується на балансі транспортного цеху ВП РАЕС, де резервуари використовуються за своїм призначенням. У разі передачі резервуарів у власність ЗАТ УБ РАЕС ліквідатори планують їх порізку на металобрухт.

З метою недопущення вчинення протиправних дій з боку посадових осіб ЗАТ УБ РАЕС та нанесення збитків державі в особі ВП РАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» Рівненська АЕС звернулась до представників УМВС України в Рівненській області з проханням надати належну правову оцінку діям ліквідатора ЗАТ УБ РАЕС, в результаті чого розпочато досудове розслідування кримінального провадження, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій