РАЕС веде ефективну співпрацю із закладами освіти міста

14 вересня 2018, 15:51 | Новини

Олена Корінь відкриває зустрічНапередодні старту молодіжного освітнього проекту «Ядерна школа РАЕС» представники закладів освіти м. Вараш зустрілися з його організаторами – заступником генерального директора РАЕС з персоналу Ігорем Вітковським, представниками ГО «Українське ядерне товариство», організації молоді первинної профспілкової організації РАЕС.

Зустріч директорів навчальних закладів, вчителів фізики, хімії, інформатики відбулась у ЗОШ №1 м. Вараш. Начальник управління освіти Вараської міської ради Олена Корінь зауважила, що формування кадрового потенціалу для містоутворюючого підприємства є спільним завданням освітян та Рівненської АЕС.

Ігор Вітковський ділиться планами щодо проведення Ядерної школи

Ігор Вітковський підкреслив, що РАЕС веде тісну співпрацю з міськими закладами, а в контексті профорієнтаційної роботи проводить відкритий та конструктивний діалог з молоддю. Випуск першої «Ядерної школи РАЕС» (ЯШ) підтвердив не лише затребуваність таких заходів, а й їхню користь для школярів у пізнавальному плані.

Під час розробки програми нової ЯШ були враховані побажання її випускників щодо скорочення лекційних зустрічей на користь екскурсій на об’єктах РАЕС. Цього річ збільшиться кількість заходів ігрового та конкурсного форматів, як, наприклад, брейн-ринг між командами учнів, їх батьків та вчителів. Також обговорено шляхи підвищення ефективності роботи ЯШ через проведення тематичних відкритих уроків на об’єктах РАЕС. Заступник директора Вараської гімназії Галина Кушнір підтвердила наочну користь таких проектів для старшокласників, адже вони профорієнтують та мотивують молодь міста-супутника до вступу у профільні виші. Так, випускник гімназії цього року і випускник першої «Ядерної школи РАЕС» Богдан Барабух вступив на тепло-енергетичний факультет НТУУ «Київський політехнічний інститут».

Галина Кушнір ( в центрі)

У новій ЯШ плануються зустрічі із молодими спеціалістами РАЕС, випускниками та студентами профільних ВНЗ – Одеського національного політехнічного університету, Вінницького національного технічного університету, НТУУ «Київський політехнічний інститут», НУ «Львівська політехніка», НТУ «Харківський політехнічний інститут», Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Під час зустрічі атомники й освітяни розглянули та обговорили усі пропозиції та форми можливої співпраці, починаючи з цьогорічної «Ядерної школи РАЕС», завершуючи новими видами залучення працівників РАЕС до освітнього процесу – лекцій та семінарів зі школярами.

Ігор ВітковськийЗа словами Ігоря Вітковського, перша «Ядерна школа РАЕС» довела, що профорієнтацію необхідно розпочинати у ранньому віці, через що нова ЯШ відкрита для учнів усіх старших класів – 9, 10 та 11. До того ж, профорієнтація розрахована не лише на галузеві спеціальності у ВНЗ, але й на спеціальності професійно-технічного училища РАЕС. «Впевнений, що спільно з педагогами у найближчий час ми створимо новий формат, у якому можливо реалізувати проведення занять у Ядерній школі чи будь-яких інших освітніх акцій», - підкреслив І. Вітковський.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій