РАЕС запрошує на громадські слухання щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3

10 квітня 2018, 16:46 | Новини

З метою реалізації права громадян та їх об'єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов'язаних з використанням ядерної енергії, а також права на отримання повної та достовірної інформації про діяльність ядерного об'єкта, Рівненська АЕС запрошує усіх бажаючих до громадського обговорення питання щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС у понадстроковий термін.

11 грудня 2017 року закінчився проектний термін (30 років) експлуатації енергоблоку №3 РАЕС (ВВЕР-1000). Рішення про продовження терміну експлуатації енергоблоку буде приймати Державна інспекція ядерного регулювання України після вивчення та затвердження Звіту з періодичної переоцінки безпеки.

Важливим чинником під час прийняття рішень з таких важливих питань, як продовження експлуатації ядерних установок у понадпроектний термін, є участь громадськості в обговоренні матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну їх експлуатації та можливого впливу на навколишнє середовище. Порядок проведення громадських слухань встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 1998 року №1122.

З врахуванням вищевикладеного та керуючись чинним законодавством України, запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях для розгляду матеріалів з обґрунтуванням безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Рівненської АЕС, які відбудуться:

  • 10 травня 2018 року о 16.00 год. в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» м. Вараш. Свої пропозиції та зауваження можна подати до 07 травня 2018 року за адресою: 34400, м. Вараш, майдан Незалежності 1, виконавчий комітет Вараської міської ради або на e-mail: kuzn-vnpol@i.ua та pr@rnpp.atom.gov.ua.
  • 11 травня 2018 року о 12.00 год. в приміщенні Володимирецького районного будинку культури смт. Володимирець Рівненської області. Свої пропозиції та зауваження можна подати за адресою: 34300, смт. Володимирець, вул. Грушевського 56, Володимирецька районна рада або на e-mail: rada@volodrr.rv.ua та pr@rnpp.atom.gov.ua.
  • 14 травня 2018 року о 11.30 год. в залі засідань Маневицької районної ради (третій поверх) смт. Маневичі Волинської області. Свої пропозиції та зауваження можна подати до 13 травня 2018 року за адресою: 44600, смт. Маневичі, вул. Незалежності 30, Маневицька районна рада або на e-mail: manevrada@ukrpost.ua та pr@rnpp.atom.gov.ua.

З більш детальною інформацією і матеріалами по даному питанню можна ознайомитись на веб-сайті Рівненської АЕС у розділі «Діяльність» пункті «Актуальна інформація щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій