РАЕС – перспективне місце роботи для молоді

04 грудня 2018, 13:24 | Новини

Дмитро Боюка став лектором чергової зустрічі, яка відбулась в Національному університеті «Львівська політехніка»В рамках просвітницької діяльності Рівненської АЕС та відокремленого підрозділу громадської організації Українського ядерного товариства в Рівненській області (УкрЯТ-Р) в профільних ВНЗ України фахівцями електростанції та представниками товариства проводяться освітні лекції для студентів вишів. Лектором чергової зустрічі, яка відбулась в Національному університеті «Львівська політехніка» (НУ «ЛП») став начальник дільниці цеху з ремонту тепломеханічного устаткування енергоремонтного підрозділу Рівненської АЕС, член молодіжної секції УкрЯТ-Р Дмитро Боюка.

Під час лекціїЗустріч спеціаліста РАЕС відбулась зі студентами 3-4 курсів НУ «ЛП» кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій. В презентації «Рівненська АЕС. Майбутнє за ядерною енергетикою» викладена корисна та пізнавальна інформація про історію створення НАЕК «Енергоатом» та Рівненської АЕС, основні цілі, принципи та особливості роботи електростанції, її роль, переваги та місце в енергетиці країни, а також тенденції розвитку та сьогодення світової атомної енергетики. Детально рівненський атомник розповів про кадрову політику підприємства: кількість персоналу, його середній вік, освітній рівень та середню заробітну плату атомників та відповів на усі питання, що цікавили потенційних юних енергетиків (перспективні проекти РАЕС, працевлаштування та соціальне забезпечення).

Поруч з будівлею НУ «ЛП»«Вибір майбутнього місця роботи після закінчення ВНЗ є дуже важливим для молоді - ні для кого не секрет, що пошуки добре оплачуваної роботи із пакетом соціальних гарантій є актуальним на сьогоднішній день питанням, - прокоментував Дмитро Боюка, - Подібні заходи УкрЯТ проводяться з метою популяризації атомної галузі України, завданням яких є зорієнтувати випускників вишів у напрямку працевлаштування на підприємства атомної енергетики. На мою думку, робота на найбільшому енергогенеруючому підприємстві західного регіону – РАЕС – це чудова перспектива розвитку молодих людей. Майбутнє України за атомною енергетикою: в енергетичній стратегії України до 2035 року передбачено не лише продовження терміну експлуатації діючих енергоблоків АЕС, а й проектування та будівництво нових атомних енергоблоків».

Викладачі університету зауважили, що проведення зустрічей з фахівцями РАЕС сприяє професійному самовизначенню із майбутнім місцем роботи та запропонували продовжити курс лекцій у інших закладах – Львівському фізико-метематичному ліцеї при Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій