РАЕС – Литовський енергетичний інститут: визначення шляхів співпраці

03 серпня 2016, 11:55 | Новини

02 серпня на Рівненській АЕС відбулась виробнича нарада з питань можливого співробітництва в енергетичній галузі за участю представників Рівненської обласної державної адміністрації, Литовського енергетичного інституту та компанії «Specialus montazas».

В рамках розробки енергетичної стратегії Рівненської області, до області запрошені представники Литовського енергетичного інституту, які в 1992 році формували енергетичну стратегію для Литви. За словами радника голови Рівненської ОДА Андрія Дубового, в області планується створення нових енергетичних проектів із залученням міжнародних інвесторів. – Литовці радо поділилися своїми ідеями, думками та практичними порадами у сфері енергетики, адже наші народи об’єднує спільна історія.

Литовські експерти презентували досвід: створення проекту перевезення ядерного палива між енергоблоками на Ігналінській АЕС, розробки звітів про вплив на навколишнє середовище, аналізу документів з безпеки, ймовірнісного аналізу безпеки та питання збільшення потужності енергоблоків. Рівненських атомників також цікавив досвід роботи гостей саме з реакторами типу ВВЕР, адже на Ігналінській АЕС (Литва) працювали реактори типу РБМК.

Еугеніюс Ушпурас, голова вченої ради Литовського енергетичного інституту, відмітив готовність запропонувати комплексні рішення, починаючи з підготовки технічної та робочої документації, проектування, виробництва спеціального обладнання. «Позитивно, що на Рівненській АЕС діє система електронних державних закупівель «ProZorro», ми будем відслідковувати можливість участі в тендерах на виконання робіт», - додав Е. Ушпурас.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій