РАЕС шукає інноваційні рішення для ефективної роботи електрообладнання

15 лютого 2017, 17:20 | Новини

На Рівненській АЕС відбулася нарада з питань розробки нової конструкції запобіжника СІG для синхронних генераторів ВГТ-1,2 збудника БВД-4000-3000УЗ. Свої послуги з індивідуальної розробки складного обладнання запропонував симбіоз одного з кращих європейських виробників з вітчизняними фахівцями.

На зустрічі, що пройшла за участю представників електричного та енергоремонтного підрозділів Рівненської АЕС, а також компаній «Mersen» (Франція) та «НВП Навігатор Л» (Україна), обговорені шляхи можливої майбутньої співпраці у питанні заміни запобіжників, які використовуються на генераторах енергоблоків №3, 4 (ВВЕР-1000). Основною метою спільної наради стало обговорення можливості використання запобіжників французького виробника в колах системи збудження турбогенераторів типу ТВВ-1000.

Французька компанія «Mersen» є найбільшим виробником систем захисту і охолодження для силової електроніки. За більш як сторічний досвід роботи, «Mersen» зарекомендувала себе надійним партнером, що готовий запропонувати сучасні та якісні технічні рішення, які сприяють зниженню енерговитрат підприємства, підвищенню надійності роботи електрообладнання і безпеки робочого персоналу. Вітчизняна машинобудівна компанія ТОВ «НВП Навігатор Л» спеціалізується на виробництві різних конструктивних елементів та деталей для обертових двигунів, редукторів та турбін. Компанія здійснює виготовлення продукції одиничними або дрібносерійними партіями за спецзамовленням, відповідно до індивідуальних креслень ескізів чи зразків замовника.

В ході зустрічі гості також оглянули конструкції резервних збудників, що зберігаються на складському господарстві РАЕС. Як зазначив заступник начальника електричного цеху РАЕС з ремонту Володимир Герчанівський, технічні вимоги до виготовлення таких обертових діодів дуже складні, тому тут необхідне оптимальне інноваційне рішення. «Аналогів таких деталей не багато, тому ми звернули увагу на досвід зарубіжних АЕС. В Україні ми будемо першими, хто планує працювати у цьому напрямку, - коментує В. Герчанівський, - Сподіваюсь, кінцевим результатом співпраці стануть розроблене їхніми фахівцями конструктивне креслення нашого обладнання в зборі та пропозиція ефективного рішення. Звичайно, будь-яка співпраця буде можливою лише після проведення тендерних процедур, так як Рівненська АЕС будує партнерство на принципах прозорості та відкритості з боку усіх учасників процесу».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--
Енергоблок № 1 МВт
Енергоблок № 2 МВт
Енергоблок № 3 МВт
Енергоблок № 4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter