РАЕС долучається до просвітницьких проектів

19 вересня 2019, 13:15 | Новини

В Україні стартував тиждень з протидії булінгу. В рамках співпраці Рівненської АЕС та управління освіти Вараської міської ради проведено першу лекцію-бесіду для учнів закладу загальної середньої освіти с. Заболоття.

У ході лекції в ЗОШ №2 м.ВарашУ ході заходу інженер по роботі з персоналом управління кадрів РАЕС Василь Стрілець, виступив із презентацією на тему «Життя не гра! Зупини булінг: не роби вигляд, що не бачиш». Як зазначив рівненський атомник, метою просвітницького заходу є інформування учасників освітнього процесу щодо однієї серед найактуальніших в українській освіті проблеми – булінгу, шляхів її вирішення та формування в суспільстві небайдужості до неї.

Лекція-бесіда для учнів закладу загальної середньої освіти с. ЗаболоттяПід час зустрічі Василь Стрілець ознайомив школярів із поняттям булінг, його сторонами, формами та наслідками. Розповів про те, як реагувати та запобігати йому, запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та як сьогодні вирішують цю проблему в Україні. Після перегляду відеороликів про конкретні випадки цькування відбулось їх обговорення та аналіз.

Василь Стрілець«Рівненська АЕС здійснює вагомий внесок у розвиток молодого покоління, проводячи проект «Ядерна школа РАЕС», екскурсії, уроки з хімії та фізики та інші заходи. В цьому році вперше в рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу РАЕС долучилась до проведення заходів Вараського управління освіти. Така спільна робота сприятиме взаємодії електростанції з освітніми закладами міста-супутника та сім’ями у виховному процесі школярів, що у подальшому допоможе привернути увагу суспільства до нагальної проблеми сьогодення та зменшити її прояви. Здобувачі освіти сьогодні – це є майбутнє нашого енергогенеруючого підприємства, міста та країни в цілому. Рівненська АЕС піклується про підростаюче покоління з маленьких років, як про потенційних її працівників», - прокоментував Василь Стрілець.

Під час спілкування з учнямиЗа словами заступника директора з виховної роботи закладу загальної середньої освіти с. Заболоття Вараської міської ради Тетяни Жильчук, тема соціального залякування та цькування у школі щораз набуває все більшої гостроти. «Сьогодні освітні заклади стоять на сторожі захисту учнів від таких випадків. Безумовно, найкраще – це проведення профілактичних заходів. Тому з метою уникнення булінгу розроблено план заходів, також у школі діє скринька довіри, де діти можуть анонімно звернутися із проблемним питанням. Крім того, регулярно проводяться зустрічі з батьками дітей. Хотілося б подякувати керівництву та колективу Рівненської АЕС за небайдужість до цієї проблеми. Такі заходи, як сьогодні, є надзвичайно корисними та пізнавальними для школярів, у ході яких вони краще реагують на нових людей та з цікавістю сприймають від них інформацію», - зазначила Тетяна Жильчук.

В ході обговорення проблеми булінгуДиректор Заболоттівської школи Надія Скібчик, зауважила, що із січня поточного року с. Заболоття увійшло до складу Вараської об’єднаної територіальної громади та висловила сподівання на подальшу тісну співпрацю з Рівненською АЕС щодо навчального-виховного процесу. «Можна сказати, що співпраця з Рівненською АЕС вже певним чином налагоджена, адже випускники нашого навчального закладу давно є працівниками електростанції. Особливі сподівання у майбутньому на плідну роботу в напрямку профорієнтації учнів, зокрема організацію екскурсій, під час яких вони зможуть глибше ознайомитися із роботою обладнання та персоналу енергогенеруючого підприємства, професіями батьків, які на ньому працюють, а також участь в унікальному освітньому проекті «Ядерна школа РАЕС». Хотілося б, щоб в учнів сформувалася думка про те, що атомна електростанція це товариш для села Заболоття. Перш за все, тому що вона приносить користь в цілому, а по-друге, що село було створено завдяки початку будівництва енергоблоків Рівненської АЕС. Переконана, що після закінчення школи значна кількість учнів нашого закладу обере почесну професію енергетика та стане працівниками найбільшого енергогенеруючого підприємства області», - підсумувала директор закладу загальної середньої освіти с. Заболоття Вараської міської ради Надія Скібчик.

Учасники зустрічіНадалі такі зустрічі будуть проведені у всіх ЗОШ та будинку дитячої та юнацької творчості міста-супутника РАЕС. Рівненська АЕС не лише ініціює впровадження різноманітних прогресивних освітніх проектів, а й активно долучається до проведення інших сучасних ініціатив.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій