Працівники Рівненської АЕС підтримують традиції своєї країни

18 травня 2017, 16:25 | Новини

Кожний третій четвер травня українці у всьому світі відзначають Всесвітній день вишиванки. Щороку Рівненські атомники долучаються до святкування даної урочистості та вбираються в національний одяг, підкресливши свою повагу до національної святині, що несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

В цей день працівники Рівненської АЕС долучаються до вшанування національного вбрання, як ознаки приналежності до свідомої спільноти, що усупереч всьому пробиває собі шлях і утримує ідентичність України по всьому світу. Керівництво та профспілковий комітет РАЕС підтримують та є активними учасниками подібних ініціатив, спрямованих на національне єднання. Сьогодні усі структурні підрозділи електростанції – експлуатаційний, ремонтний та адміністративний персонал нагадують одну велику дружню родину, довершивши свій корпоративний одяг національним елементом – вишиванкою.

Слідують українським традиціям й майбутні атомники, учні професійно-технічного училища Рівненської АЕС. У цей день молодь вдягнула вишиванки та сформувала “живе” слово – РАЕС. Як зазначає заступник директора ПТУ РАЕС з навчально-методичної та виховної роботи Тетяна Омельчук, одне з головних завдань педагогів закладу - сприяти патріотичному вихованню молодого покоління: «Подібний захід ми проводимо не вперше. Так, минулоріч педагоги та учні, об’єднавшись утворили єдине серце, демонструючи свою безмежну любов до неньки Батьківщини».

Інформаційний центр РАЕС впродовж травня пропонує містянам та всім бажаючим ознайомитись з етнічним святковим та буденним одягом поліщуків, їхнім побутом та іншими музейними експонатами, щоб глибше поринути у минуле своїх предків і доторкнутись до своєї історії. Адже вишиванка для українця не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята - це символ нації, ознака автентичності нашого народу, а у наш час це ще й один із символів, за яким вирізняється українець у багатомірному, багатовбраному глобалізованому світі. Унікальність української вишивки  полягає в можливості індивідуального кодування імен, що досягається застосуванням певного поєднання хрестиків різного кольору. Саме слово "вишивка" походить від "вишній", божественний і перекладається з грецької як «космос». Тож носімо на долю і щастя вишиванку, бо це наш український «космос», наш національний оберіг, наш генетичний код.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>