Психолог з РАЕС стала учасницею місії підтримки на АЕС Куданкулам

20 серпня 2019, 13:00 | Новини

Учасники місії на АЕС КуданкуламПсихолог відділу розвитку персоналу Рівненської АЕС взяла участь у місії підтримки на тему "Культура ядерної безпеки", яка проходила на АЕС Куданкулам в Індії.

Психолог другої категорії відділу розвитку персоналу РАЕС Наталія Федіна представляла колектив рівненських атомників у місії підтримки ВАО АЕС за напрямком "Культура ядерної безпеки".

За словами Наталії Федіни, метою проведення місії підтримки на АЕС Куданкулам було вивчення практичних шляхів оцінки та самооцінки культури безпеки, в тому числі особливостей проведення опитування персоналу, ознайомлення зі схемою розробки та прикладами коригуючих заходів у сфері культури ядерної безпеки, аналіз особливостей та позитивних практик щодо навчання за різноманітними аспектами та питаннями культури безпеки.

Зокрема фахівчиня окреслила місце культури безпеки в політиці Рівненської АЕС. Представила атомниця існуючу систему методів попередження помилок та шляхи її реалізації на підприємстві, особливості проведення навчання з питань культури безпеки, опитування та анкетування щодо аспектів культури безпеки, соціально-психологічного клімату та стилів лідерства керівників.

Учасниками місії висвітлювались актуальні та важливі питання, практики самооцінки культури безпеки, здійснювався глибинний аналіз поняття культури ядерної безпеки, було представлено модель експрес-оцінки культури безпеки.

Наталія Федіна зазначила, що неодмінною запорукою успішного проведення місії підтримки стала активна позиція приймаючої сторони, щира зацікавленість у процесі роботи, відкритість та налаштованість на діалог.

«Наталія Федіна Глибокі теоретичні та методологічні аспекти культури безпеки, що були висвітлені у доповідях представників команди, можуть бути використані при проведенні навчання з тематики культури безпеки та лідерства на РАЕС», – коментує Наталія Федіна. Застосовані методи та практичні вправи наочно демонструють основні принципи культури безпеки та спрямовані на виявлення позитивних та негативних аспектів роботи АЕС з точки зору безпеки, ймовірно, можуть стати показовими діагностичними та дидактичними інструментами», – підсумовує психолог ВРП РАЕС.

Виробничі показники
за минулу добу

Електрична потужність (середньодобова), МВт
Виробіток електроенергії, млн кВт год
Відпуск електроенергії, млн кВт год
З початку експлуатації, млрд кВт год

З турботою про чисте довкілля

За добу відвернений викид СО2, еквівалентний спаленню:
coal

Вагонів вугілля

автоцистерн бензину

Автоцистерн бензину

Природного газу

Природного газу

запобігли викиду СО2
- за добу, тис. тонн
- за весь час експлуатації, млн тонн

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій