Профтехучилище Рівненської АЕС запрошує на навчання!

11 квітня 2018, 16:28 | Новини

Головний корпус ПТУ РАЕС

В професійно-технічному училищі Рівненської АЕС стартує вступна кампанія на 2018-2019 навчальний рік. Наприкінці квітня з метою формування свідомого професійного вибору молоді у профтехучилищі РАЕС пройде Тиждень відкритих дверей.

До навчання в сучасний державний навчальний заклад ІІ атестаційного рівня запрошуються юнаки та дівчата віком від 15 років. Цьогорічний набір до освітньої установи формуватиметься з двох груп учнів – з повною та неповною (базовою) загальною середньою освітою.

Випускники дев’ятих класів зможуть вступити на спеціальності із трирічним терміном навчання: «Слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування» та «Електрогазозварник. Контролер зварювальних робіт». До училища учні будуть зараховані за результатами вступних випробувань (співбесіди) із профілюючих предметів: математики, фізики, української мови. Вступні іспити відбудуться 16-17 серпня поточного року.

Учні ПТУ РАЕС під час навчального процесу

Набір учнів на основі повної загальної середньої освіти із однорічним терміном навчання проводиться за спеціальностями: «Слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування», «Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)», «Токар». Вступні випробування із профілюючих предметів – математики та фізики, відбудуться 20 серпня цього року.

Перелік документів необхідних для вступу зазначено на нашому сайті у розділі Соціальна сфера: ПТУ – центр підготовки робітничих кадрів. Приймальна комісія працюватиме з 15 червня до 15 серпня 2018 року. Варто відзначити, що за успішними результатами семестрового контролю з предметів загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки учні училища забезпечуються стипендією.

Тиждень відкритих дверей в ПТУ РАЕС у 2017 роціОзнайомитися з навчальною базою профтехучилища школярі мають можливість під час Тижня відкритих дверей, який пройде 23-27 квітня 2018 року. В рамках профорієнтаційного заходу гості зможуть дізнатися більше про історію освітнього закладу, актуальність та престижність робітничих професій, їх конкурентоспроможність на сучасному ринку праці; познайомитися з матеріально-технічною базою, висококваліфікованим викладацьким складом, а також функціонуючими спортивними секціями та творчими гуртками.

Теги: ПТУ

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій