Профспілковий актив РАЕС провів чергову зустріч

15 березня 2019, 14:44 | Новини

Члени профактиву РАЕСНа Рівненській АЕС відбулось чергове засідання профактиву трудового колективу на чолі з головою первинної профспілкової організації (ППО) електростанції Іваном Мельником.

Під час засідання голова ППО РАЕС Іван Мельник озвучив інформацію про те, що збільшено розмір премії. У порівнянні з січнем, премія за лютий становитиме для промислово-виробничого персоналу – 35%, непромислового – 19%. У березні-квітні працівникам Компанії та її відокремлених підрозділів буде виплачено заробітну плату за підсумками 2018 року.

Прокоментував Іван Мельник і підсумки засідання конференції трудового колективу НАЕК «Енергоатом» та звітної профспілкової конференції, під час яких представники адміністрації та відокремлених підрозділів Компанії затвердили Звіт з виконання Колективного договору за 2018 рік та обговорили перспективи діяльності Компанії на рік поточний.

Іван Мельник«Одне із основних питань, яке обговорювалось у ході конференцій, стосувалось підняття престижності роботи в галузі атомної енергетики та підвищення заробітної плати її працівників впродовж поточного року на рівні не менше, ніж у 2018 році – в період, коли посадові оклади працівників Рівненської АЕС зросли на 30,4%. Ще одне питання стосувалось зрівняння розмірів посадових окладів непромислового та промислового персоналу 1 до 1. Дану пропозицію щодо зменшення розриву невдовзі буде розглянуто на засіданні колдоговірної комісії, - зазначив І. Мельник. - Важливі теми, які розглянули – це продовження діалогу з НКРЕКП щодо підвищення тарифу на електроенергію та завершення процесу передачі 35-ти працівникам РАЕС ключів від квартир у новобудові. Сподіваємось, що після підписання фінансового плану Енергоатома даний процес буде завершено. Також під час засідання вирішено включити до інвестиційної програми капітального будівництва 2019 року добудову та будівництво нового житла для рівненських атомників».

Учасники засідання

У 2019 році за кошти профкому будуть закуплені послуги для безкоштовного відвідування атомниками спортивних споруд РАЕС та санаторію-профілакторію. Голова ППО РАЕС зауважив, що за рахунок профспілки впродовж двох останніх років надаються послуги для заняття на спортобєктах РАЕС учасникам, які представляють у спортивних заходах Атомпрофспілку.

Згідно з Колективним договором у 2019 році ППО РАЕС виділятиме кошти на забезпечення інвалідів, напівсиріт та сиріт, на поховання колишніх працівників та пенсіонерів електростанції. У поточному році заплановано провести заміну покриття на бігових доріжках та будівництво спортивного багатофункціонального майданчику на території спорткомплексу «Ізотоп». Триває закупівля нової спортивної форми та інвентарю для всіх команд-учасниць Спартакіади РАЕС, в залік якої зараз проходять змагання з волейболу. На сьогоднішній день завершено конкурс на найкращу дошку оголошень у підрозділах підприємства. У квітні профактивістами РАЕС заплановано провести толоку. Також Іван Михайлович, надав детальну інформацію про заплановані спортивні заходи РАЕС, які пройдуть за підтримки ППО електростанції.

На фото третя праворуч - переможниця конкурсу "Міс РАЕС - 2019" Анастасія СільчукВ рамках засідання відбулось нагородження переможців інтерактивного конкурсу краси «Міс РАЕС-2019», організованого Організацією молоді (ОМ) ППО РАЕС. За підсумками голосування, яке тривало на сторінці ОМ у соціальній мережі Facebook, найбільшу кількість вподобань отримала 27-річна Анастасія Сільчук, майстер виробничого навчання професійно-технічного училища (ПТУ) РАЕС. Переможниця народилася та навчалася в Умані Черкаської області, нині разом із чоловіком виховують сина. «Вже два роки я працюю в ПТУ, курую групу в 25 учнів, які навчаються за спеціальністю слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. Власне вони і спонукали мене взяти участь у конкурсі, що для мене є нетиповим, оскільки раніше жодного разу не брала участі у подібних заходах. Проте я зрозуміла, що вихід за межі зони комфорту є необхідною умовою розвитку особистості. Насправді, не очікувала на такий результат, мене переповнюють лише позитивні емоції. Дякую усім, хто вболівав за мене. У подальшому планую брати участь у спортивних заходах РАЕС. Зараз активно готуюсь до участі у «Забізі під градирнями», - поділилася враженнями Анастасія Сільчук.

За значний внесок в розвиток спорту НАЕК «Енергоатом» відзнакою (Знаком) та дипломом «За спортивні досягнення» профспілкового комітету РАЕС нагороджено машиніста насосних установок ЦТПК Анастасію ЯкубськуУсі учасниці інтерактивного конкурсу були нагороджені пам’ятними дипломами. Також за значний внесок в розвиток спорту НАЕК «Енергоатом» відзнакою (Знаком) та дипломом «За спортивні досягнення» профспілкового комітету РАЕС нагороджено машиніста насосних установок цеху теплових та підземних комунікацій Анастасію Якубську.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій