Професійно-технічне училище РАЕС запрошує на навчання

24 червня 2015, 10:30 | Новини

Учение в профессионально-техническом училище РАЭС

З початку червня розпочалась вступна кампанія в професійно-технічне училище Рівненської АЕС. Цього року більшість вступників хочуть здобути спеціальність слюсаря з ремонту реакторно-турбінного устаткування.

Професійно-технічне училище здійснює підготовку робітників з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів м. Кузнецовська та прилеглих територій30 кмзони ВП РАЕС, а також перепідготовку працівників Рівненської атомної електростанції. Двері сучасного навчального закладу відкриті для нових учнів вже більше 30 років. За цей час заклад випустив більше 6 тис. кваліфікованих фахівців та провів перепідготовку майже 20 тис. працівників ВП РАЕС. Рівненська атомна станція єдина АЕС України, яка має в своєму складі центр підготовки робітничих кадрів. Для мешканців Кузнецовська надзвичайно важливо та корисно мати заклад такого рівня, який готує для РАЕС майбутніх працівників виробничих спеціальностей. Так, студенти залишаючись вдома, отримують робітничу професію.

Загалом цього року центр підготовки робітничих кадрів проводить набір на 3 групи, в загальному на 75 місць. Дві групи – учні на основі базової загальної середньої освіти, та ще одна група – учні з дипломом повної загальної середньої освіти. Наразі абітурієнти подали вже більше 20 заявок. Найбільшою популярністю серед цьогорічних вступників користується професія слюсаря з ремонту реакторно-турбінного устаткування. Можна сказати, що учні мріють працювати в серці атомної станції.

Учні на уроках в ПТУ

Як зазначає директор професійно-технічного училища Ярослав Березюк, цього року випускники подають заявки активніше ніж в минулому, - «Найбільшу кількість абітурієнтів слід очікувати в липні, адже якраз за цей період випускники шкіл визначаються з якою професією пов’язати своє майбутнє. Але кількість заявок на сьогоднішній день тішить - училище і надалі залишається привабливим закладом освіти для вступників нашого регіону». Варто зазначити, що успішні учні навчального закладу будуть отримувати стипендію.

Прийом подачі заявок закінчується вже в серпні. Детальну інформацію щодо вступної кампанії на 2015-2016 навчальний рік можна знайти на офіційному сайті РАЕС у розділі «Соціальна сфера».

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter


Показники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div>