Працівники РАЕС здобули сім призових місць на галузевому конкурсі профмайстерності

11 жовтня 2018, 12:56 | Новини

На початку жовтня в навчально-тренувальному центрі ХАЕС відбувся галузевий конкурс професійної майстерності серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом». У нелегких змаганнях атомники Рівненської АЕС вибороли одне перше, два других, чотири третіх та одне четверте місця.

Щорічний конкурс профмайстерності НАЕК «Енергоатом» проводиться з метою виявлення рівня професійних навичок та теоретичної підготовки працівників, вдосконалення їх знань та майстерності для забезпечення безпечного виконання робіт, розповсюдження кращого досвіду та підвищення виробничих показників.

Цьогоріч учасниками заходу стали 36 молодих спеціалістів відокремлених підрозділів Енергоатома, серед яких і переможці конкурсу профмайстерності на Рівненській АЕС. Атомники змагалися за першість у восьми спеціальностях: старший оператор реакторного відділення, машиніст-обхідник турбінного устаткування, електрослюсар з обслуговування автоматики та засобів вимірювань, дозиметрист, слюсар аварійно-відновлювальних робіт, слюсар з ремонту РТУ (ремонт арматури), електрогазозварник та слюсар з ремонту автомобілів.

За результатами галузевого конкурсу молоді працівники Рівненської АЕС завоювали сім призових місць. Серед слюсарів з ремонту реакторно-турбінного устаткування кращим в Компанії став Богдан Воронюк. Володарями срібла стали старший оператор реакторного відділення Вадим Медиченко та машиніст-обхідник з турбінного устаткування Юрій Сергійчук. Бронзу здобули черговий дозиметрист Віталій Сергієнко, слюсар аварійно-відновлювальних робіт Євген Блищик, слюсар з ремонту автомобілів Андрій Скібчик та електрослюсар з обслуговування автоматики та засобів вимірювань Олександр Панасюк. У своїй номінації четверте місце посів електрогазозварник Сергій Курнос.

Усі призери конкурсу отримають грошові винагороди. Як повідомили організатори, наступного року галузевий конкурс професійної майстерності відбудеться у місті-супутнику Запорізької АЕС Енергодар.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій