Пожежна безпека ядерного об’єкту в руках професіоналів

15 травня 2019, 13:55 | Новини

Спецтехніка загонуВисокий професіоналізм під час тренувань та виконання реальних завдань демонструють рятувальники Рівненської АЕС, які понад 35 років стоять на варті пожежної безпеки підприємства.

Пожежну безпеку, ліквідацію надзвичайних ситуацій та стихійних лих в межах Рівненської АЕС та її санітарно-захисній зоні забезпечує особовий склад 22 та 23 державних пожежно-рятувальних частин ДПРЗ-2 Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Рівненській області. У складі загону близько півтори сотні працівників, більшість з яких молодь віком до 35 років. На озброєнні знаходиться 22 одиниці пожежної та спеціальної техніки, зокрема усі пожежні машини укомплектовані сучасним пожежно-технічним та аварійно-рятувальним обладнанням.

Особовий склад загонуВогнеборці постійно працюють над підтриманням фахових знань та фізичної форми. Будучи на охороні стратегічного об’єкту, вони регулярно проходять навчання на об’єктах РАЕС з метою перевірки готовності до дій за призначенням, а також фізичної витривалості, вдосконалення тактики гасіння та організації взаємодії з персоналом електростанції. Впродовж року рятівники займаються функціональною, фізично-спеціальною, тактичною та психологічною підготовкою, а практичні заняття для удосконалення навичок проходять щоденно. Високу професійну майстерність та власну відважність особовий склад загону довів під час ліквідації пожежі на трансформаторі 7АТ на майданчику АЕС у квітні поточного року, що вкотре підтвердило – безпека Рівненської АЕС в руках загартованих професіоналів.

В ході тренувань на спорткомплексі ДПРЗ-2Варто відзначити, ДПРЗ-2 має на своєму балансі унікальний спорткомплекс, який єдиний в області обладнаний навчальним пожежним полігоном з критою стометровою полосою з баштою, реабілітаційний центр та потужну технічну базу. «Даний спорткомплекс ідеально підходить для проведення змагань пожежно-прикладного спорту всеукраїнського рівня, у тому числі, щорічного чемпіонату серед пожежно-рятувальних підрозділів Рівненщини за звання «Кращий пожежний-рятувальник»», - підкреслює начальник ДПРЗ-2 з охорони РАЕС Анатолій Патейчук. Вагомий вклад Рівненської АЕС у забезпечення належних умов для підготовки та підтримання професійних навичок вогнеборців на базі ДПРЗ-2 минулого року відзначено почесною відзнакою «Рятувальник Рівненщини», вручену генеральному директорові підприємства Павлу Павлишину.

Пожежні ДПРЗ-2 на міжнародних змаганнях в СШАКрім того, рятувальники ДПРЗ-2 є активними спортсменами, які неодноразово доводили свій професіоналізм на рівні всеукраїнських та міжнародних змагань. Минулоріч в складі збірної ДСНС України вогнеборці РАЕС показали чудові результати на чемпіонаті світу з пожежного кросфіту у США, продемонструвавши неабияку вправність, високу фізичну підготовку та майстерність. Рятувальники на базі спорткомплексу ДПРЗ-2 готуються до цьогорічного турніру у ПольщіІ сьогодні на спорткомплексі ДПРЗ-2 під керівництвом головного тренера Федерації «Найсильніший пожежний-рятувальник України» Ігора Головка проходять спортивно-тренувальні збори рівненських та миколаївських пожежних для підготовки до змагань «FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE», які відбудуться наприкінці травня в Польщі.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій