Підвищення рівня культури безпеки АЕС – завдання безперервного вдосконалення галузі

22 січня 2019, 12:49 | Новини

Конференція 2017 рокуРівненські атомники запрошуються до участі у IX Міжнародній науково-практичній конференції з культури безпеки на АЕС, яка відбудеться 9-10 квітня в Києві. Мета заходу – обговорення питань, пов’язаних із впровадженням та вдосконаленням принципів культури безпеки під час експлуатації атомних енергоблоків, оцінка поточного рівня культури безпеки та підведення підсумків діяльності з розвитку культури безпеки на АЕС.

У ході конференції будуть проаналізовані та оцінені стан культури безпеки на українських АЕС, обговорюватимуться тенденції її розвитку та вдосконалення організації й процесів управління, пов’язаних з безпекою атомних електростанцій. Зокрема, тематика зустрічі стосуватиметься управління персоналом, впливу людського фактору на безпеку АЕС, міжнародного досвіду та проектів із вдосконалення процесів управління, пов’язаних з безпекою АЕС, розвитку законодавчого та нормативного забезпечення функціонування системи управління та формування культури безпеки на АЕС. Програма конференції передбачатиме також проведення тематичних сесійних засідань.

Нагорода РАЕС

Варто підкреслити, на попередній конференції Рівненську АЕС визнано кращою у напрямку культури безпеки в Україні, а працівники підприємства відзначені почесними нагородами НАЕК «Енергоатом».

Заявки на участь у конференції 2019 року (зразок реєстраційної форми додається) необхідно надіслати до 15 березня, для доповідачів – із зазначенням назви та анотації доповіді до 15 лютого на електронну скриньку: v.gorokhov@ntc.atom.gov.ua. Електронні версії доповідей потрібно надіслати до 10 березня на електронні адреси: v.gorokhov@ntc.atom.gov.ua та v.shvitay@direkcy.atom.gov.ua. Вимоги до оформлення анотації та повного тексту доповіді розміщені на сайті НАЕК «Енергоатом».

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Госпітальна, 4 (конференц-зал готелю «Русь»).

Телефони Оргкомітету: (044) 206 97 74, (044) 277 79 75.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій