Плавці РАЕС вкотре на п’єдесталі переможців

15 квітня 2019, 13:42 | Новини

Плавці РАЕС на змаганняхЗбірна Рівненської АЕС з плавання виборола 14 золотих, 6 срібних та 1 бронзову медаль на ювілейному V Відкритому чемпіонаті Тернополя і Тернопільської області з плавання на короткій воді серед спортсменів категорії «Мастерс». Відмінні результати з плавання продемонстрував також вихованець КДЮСШ РАЕС у ході Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей з обмеженими фізичними можливостями.

У Відкритому чемпіонаті Тернополя і Тернопільської області з плавання серед ветеранів «Мастерс», який пройшов під егідою Федерації плавання України з метою популяризації здорового способу життя та розвитку ветеранського плавання в країні, взяли участь понад 100 спортсменів різних вікових груп (від 25 до 70 років і старше) з усіх куточків України.

Представники збірної команди РАЕС з плаваняТрадиційно збірну Рівненської АЕС на чемпіонаті представляли: інженер служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації РАЕС Оксана Казимирська, економіст готелю «Вараш» РАЕС Вікторія Середенко, апаратник блочної знесоленої установки енергоблоку №3 хімцеху РАЕС Олеся Осовська, слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування енергоремонтного підрозділу РАЕС Руслан Федінчик, технік з підготовки технічної документації відділу виробничо-технічної документації енергоремонтного підрозділу РАЕС Тетяна Фокіна, машиніст-обхідник турбінного устаткування турбінного цеху №2 РАЕС Владислав Березюк, а також легіонери з міста-супутника – колишні вихованці КДЮСШ РАЕС Дмитро Серховець та Галина Майданюк.

Плавці РАЕСУчасники змагались у 8 дисциплінах на дистанціях від 50 до 200 метрів – вільним стилем, брасом, батерфляєм, на спині та комплексним плаванням. В загальнокомандному заліку команда Рівненської АЕС у складі клубу «Енергоатом» посіла перше місце. Переможці та призери на кожній дистанції отримали медалі, грамоти та цінні призи від організаторів змагань.

Плавці РАЕС відзначили високий рівень організації заходу та зауважили, що головна мотивація представників категорії «Мастерс» – це енергетика, яка сприяє обміну позитивним досвідом та можливості вести здоровий спосіб життя. Вкотре достойні результати рівненських атомників на спортивній арені країни доводять, що працівники РАЕС є потужною монолітною командою, яка прагне високих досягнень у виробництві та суспільному житті.

Олександр Савчук та Матвій МакаровОкрім того, гідні нагороди виборов вихованець КДЮСШ Матвій Макаров, який взяв участь у фінальних змаганнях з плавання 26-ї Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху та зору, затримкою у розвитку, віком до 16 років, які відбулись у м. Кам’янське (Дніпропетровська обл.). Серед 200 учасників юнак здобув срібло на дистанції 50 м вільним стилем, а також дві бронзові медалі на дистанціях 50 м на спині та 100 м вільним стилем.

Успіхи молодих спортсменів підтверджують професіоналізм тренерського складу КДЮСШ РАЕС та доводять, що на соціальних об’єктах електростанції створені якнайкращі умови для виховання здорового молодого покоління та популяризації активного дозвілля серед населення.

За словами старшого тренера-викладача КДЮСШ управління соціальних об’єктів Рівненської АЕС Олександра Савчука, наразі тренування у плавців не припиняються. Невдовзі 17-19 травня у Нетішині (Хмельницька обл.) відбудеться Всеукраїнський турнір із плавання «Юна енергетична хвиля» серед юніорів. У свою чергу, ветерани готуються до участі в Чемпіонаті України з плавання, який відбудеться у травні поточного року у Львові та міжнародного Кубку з плавання Республіки Польща серед спортсменів категорії «Мастерс» у м. Торунь.

СТАНОМ НА
--.--.---- --:--:--

Енергоблок №1 МВт
Енергоблок №2 МВт
Енергоблок №3 МВт
Енергоблок №4 МВт
Сумарне навантаження МВт
Пром. майданчик мкЗв/г
м. Вараш мкЗв/г
Температура повітря °С
Вітер
Швидкість вітру м/с
Вологість %
Атмосферний тиск мм рт.ст
Тип погоди

Помітили помилку в тексті?
Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + EnterПоказники <div class='headline_ua'>Останні додані матеріали</div> Анонси подій